UHIĆEN JE: Pijani mladić vozilom krapinskih registracija sletio u iskop gradilišta
Sletio s kolnika...
Foto: PU zagrebačka
Oko 4.20 sati u nedjelju na ponedjeljak 25-godišnjak je upravljao osobnim automobilom krapinskih registarskih oznaka sjevernom kolničkom trakom Ulice Vilima Korajca u smjeru zapada, otkriva PU zagrebačka.
Dolaskom do kućnog broja 43 nije prilagodio brzinu kretanja vozila stanju na cesti iz kojeg razloga je izgubio nadzor nad vozilom te, u zanošenju, naletio na rubni kamen s južne strane kolnika, a potom na betonske barijere i prometni znak, nakon čega je u nastavku nekontroliranog kretanja sletio s kolnika te naletio na šljunčani iskop gradilišta.
U prometnoj nesreći nastala je materijalna šteta.
Obavljenom kontrolom i alkotestiranjem vozača nakon prometne nesreće vozaču je utvrđena koncentracija alkohola od 2,04 g/kg u organizmu. Ujedno, utvrđeno je da kod sebe nije imao vozačku dozvolu odnosno nije ju pokazao na zahtjev policijskih službenika.
Vozač je uhićen i doveden na nadležni prekršajni sud. Optužnim prijedlogom policija je predložila da ga se proglasi krivim te kazni novčanom kaznom od 3.730 eura, kao i da mu se izrekne zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilom B kategorije u trajanju od 12 mjeseci.
Sud je vozača proglasio krivim te mu izrekao novčanu kaznu u iznosu od 2.010 eura te zaštitnu mjeru zabrane upravljanja motornim vozilom B kategorije u trajanju od tri mjeseca.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Policija objavila ozbiljno upozorenje stanovnicima Zagorja
Strašna nesreća u Zagorju: Dvoje teško ozlijeđenih odvezeno u OB Zabok
Tijesto za štrudlu vam uvijek ispadne pretanko i suho? Rješenje je jednostavnije nego što mislite
Nova akcija USKOK-a: Uhićen legendarni hrvatski nogometaš
Strava u našem kraju: Pronađeno tijelo muškarca, oglasila se policija!
[FOTO] Srednja škola Zlatar uskoro u novom ruhu: Završava velika energetska obnova vrijedna više od 1,5 milijuna eura
[FOTO] Rekonstrukcija ceste Lovrečan–Zlatar ulazi u završnicu: 'Sigurnost i kvaliteta prometa uvijek su na prvom mjestu'
Užas u našem kraju: Vlak naletio na auto, ozlijeđena djevojka prevezena u Opću bolnicu
[FOTO] KONČAR otvorio veliki laboratorij u Zagorju: Investicija je vrijedna više od 20 milijuna eura
Prijeti nam opasno nevrijeme: DHZM podigao stupanj upozorenja za Zagorje, Zagreb i sjever Hrvatske
Neka vrućina radi za vas: Ovoga ljeta visoke temperature u Hrvatskoj donose i visoke popuste, saznajte kako!
Vidite li ovog kukca u dvorištu? Nemojte ga tjerati, učinit će vam veliku uslugu
[VIDEO] Tražiš posao? Pridruži se timu DUNAPACK PACKAGING
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
