U zabočkim trgovinama su postavljene košare za pomoć najugroženijima
Caritas župe svete Jelene Križarice Zabok i ove godine organizira akciju „Uskršnja košarica“ kako bi uljepšali blagdan Uskrsa obiteljima slabijeg materijalnog i imovinskog statusa. Od 14.02. do 25.03. košare će biti postavljene u trgovinama za pomoć najugroženijim obiteljima.
Cilj akcije je prikupiti hranu i osnovne higijenske potrepštine te ih donirati socijalno ugroženim obiteljima ubacivanjem nekog proizvoda u košaricu na izlazu iz trgovine. Prikupljene proizvode će naši članovi po završetku akcije zapakirati i tijekom uskršnjeg tjedna podijeliti obiteljima, kažu iz Caritasa.
Istom ovom akcijom je prošle godine prikupljeno podosta hrane, stoga se nadaju da će i ove godine prikupiti barem toliko ili više, što bi značilo i veći broj obitelji koje će razveseliti ovaj Uskrs.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Preminuo popularni hrvatski glazbenik i skladatelj: 'Ostavio je trajan i prepoznatljiv trag'
Nestala je Valentina (14). Od jučer joj se gubi trag, policija moli pomoć
Pijani policajci izvan službe mlatili se s domaćim dečkima pa izvukli deblji kraj, dvojica su završila u bolnici
VIDEO: Vozačica iz Krapine u sekundi počinila 3 prometna prekršaja. Tragedija izbjegnuta za dlaku
DRŽAVNI INSPEKTORAT: S polica se povlači jedan proizvod. Nemojte ga koristiti ako ste ga kupili
Proračun Gornje Stubice rebalansom smanjen za gotovo 4,5 milijuna eura
Što se zapravo događa kad kliknete 'Prihvati sve kolačiće'
Evo koja hrvatska banka je dobila kaznu od milijun i pol eura!
Sunčano otvorenje ZASKI sezone u predivnom Saalbachu
ŠOK NA MACLJU: U RH pokušali uvesti 18.000 kilograma otpadnih guma!
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
