U vikend nadzoru 'uhvaćena' dva pijana vozača, jedan i bez vozačke. Evo kako su završili
U petak 11, 4. listopada 2024. godine, oko 22 sata tijekom nadzora prometa policijski službenici su u Gornjoj Pačetini zaustavili 45-godišnjeg vozača teretnog vozila.
Nadzorom vozača utvrđeno je kako je upravljao vozilom pod utjecajem alkohola od 2,21 promila, kod sebe nije imao vozačku dozvolu niti osobnu iskaznicu. Vozaču je određeno zadržavane zadržavanje do prestanka djelovanja opojnog sredstva, alkohola i protiv njega slijedi podnošenje optužnog prijedloga, objavila je danas PU krapinsko zagorska.
Protiv 45-godišnjeg vozača teretnog vozila podnijet je optužni prijedlog zbog počinjenih prekršaja iz čl. 199.,čl.229., čl.46., čl.44., Zakona o sigurnosti prometa na cestama i čl.16., Zakona o osobnoj iskaznici s predloženom novčanom kaznom u iznosu od 1 500 eura i zaštitnom mjerom zabrane upravljanja vozilima „B“ kategorije u trajanju od tri mjeseca.
Isto tako tijekom nadzora prometa, u subotu 12. listopada 2024. godine, oko 04,30 sati, policijski službenici su u Klanjcu zaustavili 42-godišnjeg vozača osobnog vozila.
Utvrđeno je kako je vozač 42-godinjak upravljao vozilom pod utjecajem alkohola od 1,57 promila, vozaču je određeno zadržavane do prestanka djelovanja opojnog sredstva, alkohola i protiv njega slijedi podnošenje optužnog prijedloga.
Protiv 42-godišnjeg vozača osobnog vozila podnijet je optužni prijedlog zbog počinjenog prekršaja iz čl. 199., Zakona o sigurnosti prometa na cestama s predloženom novčanom kaznom u iznosu od 1 300 eura i zaštitnom mjerom zabrane upravljanja vozilima „B“ kategorije u trajanju od tri mjeseca.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Obitelj i prijatelji ubijene Đurđice: 'Situacija je užasna, Đurđice više nema, a dijete je u istom danu ostalo bez roditelja'
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
BILA JE ŽEĐ? Provaljeno u dva kafića u Zagorju. Policijski očevid je u tijeku
Krakom se pripaja Zagorskom vodovodu. Gregurović: 'Nismo sretni, ali ovo je jedino moguće rješenje'
Plenković objavio novu minimalnu plaću
UPRAVO: Konačno se u promet pušta treća dionica spojne ceste Zabok – Krapina!
Drama u školi: Učenik donio plinski pištolj
Akcija USKOK-a: U tijeku su uhićenja na području Zagrebačke županije
TLO NE MIRUJE: Slab potres u Hrvatskoj
Idući tjedan stiže olakšanje za 3 znaka – bit će veliko, kažu astrolozi
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
