U subotnjoj velikoj akciji cijepilo se 1.970 osoba, čak 1.209 prvom dozom
U velikoj akciji cijepljenja koja je i prošle subote provedena u 27 ordinacija obiteljske medicine i Zavodu za javno zdravstvo Krapinsko-zagorske županije, cijepilo se 1.970 osoba.
Čak 1.209 osobe primile su prvu dozu, 142 drugu i 619 treću dozu.
Iz Zavoda za javno zdravstvo Krapinsko – zagorske županije obavještavaju kako do daljnjeg u Zavodu neće biti moguće primiti cjepivo Pfizer-BioNTech za cijepljenje prvom dozom.
Preostale doze navedenog cjepiva koje imamo na raspolaganju iskoristiti će se za procjepljivanje građana drugom i trećom dozom.
O promjenama vezanima za mogućnost cijepljenja navedenim cjepivom pravovremeno ćemo izvještavati, javljaju iz Zavoda.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
NOVI INCIDENT KOD ŠKOLE: Izbio mu četiri zuba, slomio nos i vilicu, majka: 'Dijete su mi skoro u lijesu doveli doma'
Doktorica Hitne pomoći: 'Odmah nas zovite ako osjetite ovo'
Ni dušni dan nije bio bez sporta – sve na jednom mjestu
Grozno: Analize otkrile opasne bakterije u hrani iz dostave
Uz potporu Ministarstva turizma i sporta sa novim dresovima u nove pobjede
HEP: Sutra bez struje nekoliko mjesta u Zagorju
Vozačku dozvolu moći će dobiti 17- godišnjaci, ali uz jedan uvjet
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
