U Stubakima otvorenje izložbe i promocija knjige
Općina Stubičke Toplice, Turistička zajednica Stubičke Toplice i Udruga Hrvatska žena Stubičkih Toplica pripremaju u pet
Općina Stubičke Toplice, Turistička zajednica Stubičke Toplice i Udruga Hrvatska žena Stubičkih Toplica pripremaju u petak 4. veljače dvostruki kulturni doživljaj u Vijećnici Općine Stubičke Toplice.
Otvorena će biti izložba slikarskih i keramičkih radova, nastalih na likovnoj koloniji «Stubaki 2004.». Predstavit će se knjiga «Korak do raja», Saše Papca, romansirana biografija Đure Mogaića, jednog od vođa Seljačke bune.
U prigodnom programu koji počinje u 19 sati, nastupaju Vokalna grupa «Žuna» iz Bedekovčine s izvornim zagorskim pjesmama, učenici PŠ Stubičke Toplice s recitalom, a osvježenje će ponuditi učenici Srednje ugostiteljske škole iz Zaboka s ponudom koktela «Lijepa zagorka» i «Zagorje zeleno».
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vrući vikend završit će jakim nevremenom, bit će i tuče
Od idućeg tjedna nove cijene goriva: Evo koliko bi mogle iznositi
U zabočkoj bolnici proteklog tjedna rođeno 20 beba, donosimo popis mama koje su ih donijele na svijet
UŽAS: na stranog radnika pao bager i usmrtio ga
Tužna vijest potresla hrvatski nogomet, preminuo 19-godišnjak: U klubu su slomljeni
Dnevni horoskop za subotu: Evo koga čeka sudbonosni preokret, a tko mora usporiti
Ove nedjelje jubilarno 10. hodočašće obrtnika Majci Božjoj Gorskoj u Loboru
Poslana snažna poruka: ''Ja sam više od MS-a''
Tražite posao u Zagorju? Brojni poslodavci trebaju radnike
U Đurmancu obilježen Dan državnosti: Odana počast Željku Paviću - Kalcu i svim hrvatskim braniteljima
Promjena za još bolju uslugu: Zagorski metalac pripaja se Petrolu
“Zdravo” i “prirodno” pod povećalom: što zapravo kupujemo? sajam zdravo! Rijeka, od 12. do 14. lipnja
Zaštita i jačanje biljaka u ukrasnom vrtu i povrtnjaku s Bio Plantellom
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
