Prethodni članak
Sljedeći članak

U protekla 24 sata jedan novi slučaj zaraze u našoj županiji

U Krapinsko - zagorskoj županiji je trenutno 7 aktivnih slučajeva zaraze koronavirusom


U protekla 24 sata evidentirana je jedna novozaražena osoba iz naše KZŽ i to s područja Gornje Stubice, izvijestio je Stožer civilne zaštite Krapinsko - zagorske županije. Trenutni broj aktivnih slučajeva zaraze koronavirusom u našoj županiji je 7. U protekla 24 sata pristigli su rezultati 39 nalaza, od kojih 38 negativnih i 1 pozitivan. Još uvijek se čekaju rezultati 2 uzeta uzorka.

Još članaka iz "Vijesti"

Facebook

Mokri su i skliski kolnici od kiše mjestimice na cestama u središnjoj Hrvatskoj, Gorskom kotaru, Lici i Dalmaciji. Vozače pozivamo da prilagode brzinu i način vožnje uvjetima na cestama te da održavaju sigurnosni razmak između vozila. A1...

 
iz valute
u valutu

Tečajna lista služi isključivo u informativne svrhe i podliježe promjeni bez prethodne najave. Zagorje.com ne može jamčiti točnost tečajne liste koju koristi konverter. Prije provođenja stvarnih transakcija potrebno je provjeriti trenutni tečaj kod službene ustanove. Tečajna lista dohvaćena je prema online podacima Hrvatske narodne banke.

mojtv.hr - kompletan tv program