U prometnoj nesreći dvije osobe zadobilo teške, a jedna lakše tjelesne ozljede
Prometna nesreća dogodila se jučer oko 12 sati
Jučer, 18. ožujka, oko 12.00 sati došlo je do prometne nesreće u Pustodolu Orehovičkom u kojoj je jedna osoba zadobila lakše, a dvije osobe teške tjelesne ozlijede.
Do prometne je nesreće došlo kada je 67-godišnjak osobnim automobilom obilazio nepropisno parkirano vozilo, te je u tom trenutku iz suprotnog smjera naišlo osobno vozilo kojim je upravljala 30-godišnjakinja. Tom prilikom došlo je do sudara dvaju vozila, nakon čega se vozilo kojim je upravljao 67-godišnjak zarotiralo i udarilo u nepropisno parkirano vozilo.
U prometnoj nesreći 30-godišnja vozačica zadobila je lakše tjelesne ozlijede, dok su 67-godišnjak i putnica u njegovom vozilu, 70-godišnjakinja, zadobili teške tjelesne ozlijede.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[PROGNOZA VREMENA] Opet pljuskovi i grmljavina, pa preokret
Prometna nesreća u Zagorju: Ozlijeđena žena prevezena u OB Zabok, očevid u tijeku
Nova dva požara u Zagorju: Gorjeli gospodarski objekt i drvena šupa, oglasila se policija
Dvije maloljetnice pale s romobila. Jedna se bori za život
Poznati kuhar otkrio trik za pirjanje luka: Gotov je za tren, sočniji i bez neugodnog mirisa u stanu
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Zagorje: Biciklistica (67) teško ozlijeđena u prometnoj nesreći
VIDEO: Oskvrnuto svetište u Međugorju, zapaljen oltar, Gospa prelivena crnom bojom
Vozio unatrag pa naletio na dijete, prevezeno u bolnicu
Brutalno premlatili mladića: Udarali ga nogama, gazili i vukli po cesti
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
