U prometnim nesrećama dvije osobe teško ozljeđene
Jučer, 9. srpnja u Đurmancu i Poredju kod Huma na Sutli dogodile su se dvije prometne nesreće u kojima su dvije osobe
Jučer, 9. srpnja u Đurmancu i Poredju kod Huma na Sutli dogodile su se dvije prometne nesreće u kojima su dvije osobe zadobile teške tjelesne ozljede.
U Đurmancu je oko 4.50 sati na državnoj cesti D 1 došlo do slijetanja osobnog automobila van kolnika na travnatu niz visinu uslijed čega se vozilo prevrnulo na krov. 46-godišnji vozač zadobio je teške tjelesne ozljede, a liječnička pomoć pružena mu je u zabočkoj Općoj bolnici gdje je zadržan na liječenju.
U Poredju kod Huma na Sutli se oko 15.15 sati dogodila prometna nesreća u kojoj je maloljetnik (1994.) zadobio teške tjelesne ozljede.
Nesreća se dogodila kad je mladić upravljajući mopedom prije stjecanja prava na upravljanje, u desnom zavoju prešao na suprotnu stranu kolnika i sudario se s osobnim automobilom kojim je iz suprotnog smjera upravljala 50-godišnja hrvatska državljanka. Ozlijeđenom je liječnička pomoć pružena u zabočkoj Općoj bolnici.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Ulijte čašicu ovoga u lonac: Meso će biti mekano kao maslac, a dinstanje kraće za sat vremena
Ovogodišnji Uskrs bit će jedan od najhladnijih, meteorolog: 'Crta se prva bablja huka'
Kaos u Varaždinu: Policija na terenu, dio ljudi evakuiran! Je li riječ o bombi?
U izradi digitalna kartica za socijalu, ovo više neće moći kupovati
Senzacija u Zagorju: Ikona 1.HNL, reprezentativac, igrat će u 1. županijskoj ligi KZŽ
Stravično: Nožem napao članicu obitelji usred noći, žena teško ozlijeđena
Potpisan ugovor za projekt 'Muzej krapinskih neandertalaca: Vremeplov za sve' vrijedan 135.202,43 eura
Očna optika Cviker slavi 5. rođendan: ‘To je priča o povjerenju, zajednici i upornosti’
Druženje navijača s prvotimcima Dinama u Zaboku odgođeno zbog najave loših vremenskih uvjeta
Zagorke i Zagorci dobivaju nove zdravstvene usluge: Evo što sve stiže u Dom zdravlja
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
Međunarodni dan šuma - 21. ožujka
Proljeće dolazi – otvoreni prozori ili pametna ventilacija s rekuperacijom?
Stručnjakinja otkriva: Klasičan vrt ili gredice?
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
