U Mrzlom Polju netko u šumi ustrijelio psa. Za drugim psom vlasnica još traga
Fotografija je ilustrativnog karaktera i nije u nikakvoj vezi s navedenim događajem
Dan pobjede i domovinske zahvalnosti netko je odlučio obilježiti na krajnje bešćutan način. Naime, kako doznajemo, upravo u petak (05.08) ujutro, iz ograđenog dvorišta u Mrzlom Polju kod Velikog Trgovišća, 35-godišnjoj vlasnici dva psa su pobjegla u obližnju šumu.
Kasnije se jedan pas kući vratio ranjen, odnosno, ustrijeljen vatrenim oružjem, dok se drugi pas nije vratio. Ranjenog psa vlasnica je odvela u Zaprešić kod veterinara, gdje je operiran, i sada se oporavlja, dok se, doznajemo, drugi pas do danas još uvijek nije vratio.
Iz PU krapinsko - zagorske potvrdili su nam da su zaprimili dojavu o navedenom događaju, te da je za sada podnesena kaznena prijava protiv nepoznatog počinitelja za kazneno djelo ubijanja ili mučenja životinja.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Radna nedjelja: Sud upravo osudio Zagorca na sedam dana zatvora
Preminuo je legendarni Zlatko Varga
DOBRE VIJESTI: Za promet otvorena državna cesta od Zlatara do Zlatar Bistrice
UŽAS: Do smrti prebio čovjeka s kojim je pio
Novi detalji nesreće: Vozačica u Zagorju napravila totalni rusvaj
Šire se po poštanskim sandučićima, prvo ide 80, pa 160 eura. Izgleda vrlo profesionalno, ne nasjedajte!
Uvjerljive pobjede Krapine i Ksavera
Zagorski sport vikednom
Upao u ljekarnu s pištoljem, ali nije očekivao ovog junaka – strani državljanin spriječio pljačku!
AK Zagorje po drugi puta u povijesti ekipni prvak Hrvatske u rallyu!
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
