U listopadu SOS telefon za žrtve nasilja
U sklopu Nacionalnog dana borbe protiv nasilja nad ženama u Zelenoj dvorani održana su predavanja na tu temu.
Povodom Nacionalnog dana borbe protiv nasilja nad ženama, udruga CESI, Krapinsko-zagorska županija i županijsko Povjerenstvo za ravnopravnost spolova organizirali su razna predavanja, a jedno od njih bilo je vezano i uz SOS telefon za žrtve nasilja koji bi KZŽ trebala dobiti u listopadu.
Sanja Cesar iz udruge CESI istaknula je da nažalost postoji još velik broj žena koje nasilje ne prijavljuju što je velik problem.
Sutra je u Zelenoj dvorani na rasporedu i posljednje predavanje na kojem će gostovati Štefica Roginić, voditeljica SOS telefona za žene s invaliditetom žrtve nasilja, te predstavnice udruge Korak iz Karlovca.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
NOVI INCIDENT KOD ŠKOLE: Izbio mu četiri zuba, slomio nos i vilicu, majka: 'Dijete su mi skoro u lijesu doveli doma'
U Zagorju uhićen strani radnik! Policija objavila šokantan razlog
Beroš danas stigao na novi posao: Evo za što će biti zadužen
Stravična nesreća: Autom udario u zaštitnu ogradu. Vozač poginuo na licu mjesta
Policija upala u kuću i rastavila kanalizacijske cijevi - objavili su razlog
Čudo u Strmcu: Baku našli živu u šumi nakon 4 dana
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
