U Hrvatskoj je i danas bio bojkot. Porezna objavila podatke
Prema podacima Porezne uprave (PU), broj računa u trgovini na malo u petak do 15 sati veći je za 4 posto, dok je ukupni iznos izdanih računa manji za jedan posto u odnosu na prošli petak kada se također provodio bojkot, a odnosu na petak 17. siječnja kada nije bilo bojkota, broj računa manji je za 3 posto, a iznos za 5 posto, piše Index.
Na poziv platforme Halo, inspektore, i ovaj petak u Hrvatskoj se održava cjelodnevni bojkot svih oblika kupovine.
Podatke o stvarnom utjecaju bojkota trgovina u RH doznat ćemo 5. ožujka, kada Državni zavod za statistiku prema rasporedu objavljuje promet u trgovini na malo za siječanj.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kako da tijesto danima ostane meko i svježe: U brašno dodajte dva zaboravljena sastojka
Doznajemo detalje požara u zabočkom CIAK-u: Radnici nam ispričali kako je sve krenulo
Tvoj datum rođenja otkriva što te čeka u 2026: Nekima stiže velika sreća, a jedan broj mora biti oprezan
STRAVA U ZAGORJU: Muškarac na krevetu smrtno stradao u požaru kuće
[FOTO I VIDEO] Stravičan požar u CIAKU: 'Gore opasne kemikalije, čuju se eksplozije'
Dragec motorkom srušio drvo Iveku na auto pa se branio: "Prebrzo se vozil po cesti"
U Hrvatskoj potvrđen slučaj gube - bolesti poznate iz biblijskih vremena
[FOTO] UŽIVO IZ VELIKOG TRGOVIŠĆA: Humanitarni advent pun emocija za djecu iz DV Rožica
Općina Lobor dodijelila rekordnih 55 stipendija učenicima i studentima
TRAGEDIJA: Jedna osoba poginula u velikom požaru. Kuća je potpuno uništena
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
