Trudnica u 8. mjesecu trudnoće umrla od gušenja plinom
Kako neslužbeno doznajemo, najvjerojatnije zbog trovanja monoksidom, u Zaboku je jučer popodne preminula trudnica Antoni
Kako neslužbeno doznajemo, najvjerojatnije zbog trovanja monoksidom, u Zaboku je jučer popodne preminula trudnica Antonija J. (29). Iz policije informacija još nije potvrđena, no navodno je žena bila u visokom stupnju trudnoće. Bila je iz Krapinskih Toplica, a živjela je u Zaboku kod zaručnika.
U kupaonici, gdje se kupala i gdje se nalazi plinski bojler, pronašla ju je zaručnikova baka. Djevojka je još uvijek bila živa, no podlegla je otrovanju i preminula u bolnici, doznajemo.
Iz Policijske uprave krapinsko-zagorske potvrđeno nam je da je jučer oko 13.25 sati telefonom dojavljeno iz Opće bolnice Zabok da je automobilom Hitne pomoći dovezena dvadesetdevetogodišnja žena u osmom mjesecu trudnoće bez svijesti, da je napravljena reanimacija, no žena je preminula. Obavljen je očevid na kojem je bio i vještak Centra za kriminalistička vještačenja iz Zagreba, a mrtvo tijelo prevezeno je u Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku u Zagrebu.
Točan uzrok smrti, kažu u policiji, znat će se nakon obdukcije i nalaza vještaka, a o svemu je obaviješteno Županijsko državno odvjetništvo u Zagrebu, Stalna služba u Zlataru, piše Večernji list
Prethodni članak
Sljedeći članak
ZA DLAKU: Zagorec Mario Sušinjak osvojio 3. mjesto na Supertalentu
TUŽNA VIJEST: Preminuo poznati i ugledni zagorski svećenik!
Foto strave na OPG-u: Izgorjele životinje, auti, trakori i priključci! Vlasnica ne prestaje plakati
Policija sinoć u Zagorju zaustavila vozača. Detalji će vas šokirati
STRAŠNA TRAGEDIJA: Dvije osobe poginule, troje je ozlijeđenih. Objavljeni su detalji
Hajdaš Dončić: 'Kandidat za premijera ću biti ja, Milanović će mi pomoći. Frendovi smo'
DETALJI PUCNJAVE: Policija prijavila trojicu, jedan osumnjičen za pokušaj ubojstva
Drugi najbolji na svijetu: Župan primio atletsku zvijezdu Juraja Skupnjaka
KUD ''Lovro Ježek'' ugostio prijatelje iz Buzeta, pa godinu završio vlastitim koncertom
Požar obiteljske kuće u Budinščini. Na terenu bili vatrogasci iz dvije javne postrojbe i četiri DVD-a
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
