TRI MUŠKETIRA: Jedan uhićen, drugi odveden na trežnjenje, a trećem prijeti kazna od 20.000 kuna
Vozili pod utjecajem alkohola s 1,68 promila, 2,08 promila i 2,23 promila.
U petak, 30. listopada, oko 22,40 sati, policijski službenici su prilikom kontrole prometa zaustavili osobni automobil kojim je upravljao 53-godišnji hrvatski državljanin. Kontrolom vozača utvrđeno je kako vozilom upravlja pod utjecajem alkohola u organizmu i to sa 2,08 promila, zbog čega je i uhićen.
Isto tako u subotu, 31 listopada oko 16,50 sati u Pavlovcu Zabočkom, policijski službenici prilikom nadzora prometa zaustavili su osobno vozilo kojim je upravljao 58-godišnji hrvatski državljanin. Utvrđeno je kako upravlja osobnim vozilom s 1,68 promila alkohola u organizmu. Temeljem Zakona o prekršajima, od strane policijskih službenika određeno mu je zadržavanje u prostorijama policije do prestanka djelovanja opojnog sredstva, alkohola.
Vozači su uz optužni prijedlog dovedeni na prekršajni odjel općinskog suda u Zlataru, Stalne službe u Klanjcu gdje im je izrečena novčana kazna u iznosu od 7,500,00 kuna i zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilima „B“ kategorije u trajanju od tri mjeseca.
Zatim, također u subotu, 31. listopada, oko 18,00 sati, na A2 kod Svetog Križa Začretje policijski službenici prilikom nadzora prometa zaustavili su osobno vozilo kojim je upravljao 49-godišnji hrvatski državljanin. Utvrđeno je kako upravlja vozilom s 2,23 promila alkohola u organizmu i za vrijeme dok mu je vozačka dozvola oduzeta. Protiv vozača će biti podnesen optužni prijedlog nadležnom sudu sa predloženom novčanom kaznom u iznosu od 20,000,00 kn i predloženom zaštitnom mjerom zabrane upravljanja motornim vozilima „B“ kategorije u trajanju od devet mjeseci.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kuharica otkrila tajnu: Kad kuhate šunku, obavezno dodajte ovo i bit će bolja nego ikad
Ozbiljno upozorenje liječnika Hitne: Odmah nam se javite ako dobijete neki od ovih 5 simptoma
Ljudi koji su rođeni u ovom horoskopskom znaku neka odmah uplate srećku — kupat će se u novcu do kraja godine!
Tri znaka horoskopa dobivaju neočekivanu uskrsnicu - najavljuju astrolozi
Uvodi se socijalna kartica, novac se neće moći trošiti na alkohol i cigarete. Oglasio se ministar!
'Proljeće u Pregradi' donosi svirku na trgu i najslasniji događaj u Zagorju – 18. 'Babičine kolače'
[FOTO] Načelnik Odak dodijelio potpore: Ovo su obitelji koje su dobile potpore za bebe u Bedekovčini
Poruka koja joj je promijenila dan: 'Nisam mogla vjerovati da sam osvojila Pinklec!'
Zagorski obrtnik dobio vrijedno priznanje Hrvatske obrtničke komore
Proljetna noćna mora: Vlaga i plijesan na svakom koraku!
PONOVO VAS DARUJEMO: Osvojite uskrsni pinklec za sebe ili nekog koga želite razveseliti!
Što je obnova prirode?
Očna optika Cviker slavi 5. rođendan: ‘To je priča o povjerenju, zajednici i upornosti’
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
