Traju prijave za projekt 'Zalogajček'
Putem elektroničke pošte upućen je poziv svim osnovnim školama u županiji da se očituju o interesu za sudjelovanje u projektu u šk. god. 2018./2019.
foto: ilustracija
Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku je otvorilo poziv na dostavu projektnih prijedloga „Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva – šk. god. 2018/2019.“, u okviru Fonda europske pomoći za najpotrebitije (FEAD). Natječaj je otvoren od 10. srpnja 2018. do 30. ožujka 2019. godine.
Krapinsko - zagorska županija, u suradnji sa Zagorskom razvojnom agencijom, planira na poziv prijaviti projektni prijedlog „Zalogajček 3“. Putem elektroničke pošte upućen je poziv svim osnovnim školama u županiji da se očituju o interesu za sudjelovanje u projektu u šk. god. 2018/2019. Trideset osnovnih škola koje su iskazale interes za sudjelovanje bit će obaviješteno o daljnjim aktivnostima oko pripreme projektnog prijedloga „Zalogajček 3“ tijekom kolovoza.
Projekt će trajati 10 mjeseci, za aktivnosti u idućoj školskoj godini, a utvrđena cijena je 5,47 kuna po učeniku. Cilje je osigurati školsku prehranu za djecu u riziku od siromaštva. Iz Krapinsko – zagorske županije napominju da, ako se još koja škola želi uključiti u projekt, to učini najkasnije do 15. kolovoza. Više informacija o projektu može se naći na službenim web stranicama Krapinsko – zagorske županije.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Strašan požar u Zagorju: Vlasnik i susjedi spriječili širenje
Čudesna biljka iz vrta: Vraća snagu, pomaže izbaciti sluz te tjera komarce i miševe
Savršena salata od kupusa za nekoliko minuta: bacite ribež i nož, jedan alat iz ladice radi ono što vaša ruka ne može
Jako je otrovna, a svi je drže u hladnjaku jer ne znaju koliko je opasna
[FOTO] Spektakl u Zagorju: glazbena legenda raspjevala prepuni Oro trg
U Radoboju će se održati besplatna radionica za najmlađe 'Stvori svijet po svojoj mjeri!'
Od utorka poskupljuje gorivo, ovo su nove cijene
Pijani muškarac namjerno zapalio požar: Policija ga pronašla preko kamera, procurilo što se čuje na snimci
Policija uhitila četiri osobe zbog izazivanja požara: Uhićena trojica hrvatskih državljana i strankinja?
Danas još vruće, a onda velika promjena. Temperature padaju i do 10 stupnjeva
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
