Tradicija se nastavlja: Buduće frizerke napravile frizure štićenicima Doma u Pustodolu
I ove godine učenice Srfednje škole Oroslavje posjetile su Centar za rehabilitaciju u Pustodolu u sklopu izvan učioničke nastave.
Učenice 3.D razreda Danijela, Patricija, Nika, Kristina, Karla, Marija, Jana, Magdalena i Iva u pratnji nastavnice Jagode Žegrec ošišale su i napravile frizure za 27 štićenika doma u Pustodolu. Centar su posjetile u okviru predmeta Praktična nastava i Tehnološke vježbe.
-Naše učenice su bile veselo dočekane te su korisnici Centra bili zadovoljni novim frizurama. Još se jednom pokazala velika humanost naših učenica, kojima je najveća zahvala bila vidjeti sretne, zadovoljne i nasmijane štićenike Centra te nam je jako drago da ovo postaje predblagdanska tradicija naše škole – kažu iz škole.
Bravo za djevojke i nastavnicu!
Prethodni članak
Sljedeći članak
Bježe kao lude od ovog mirisa: Jedna sitnica zauvijek tjera zmije iz dvorišta
Hladna fronta stiže u Hrvatsku: Nakon 33 °C slijede pljuskovi, grmljavina i nagla promjena vremena
Velike promjene: Stižu nova pravila kod tehničkog pregleda, a zbog jedne novosti, mogli biste lako pasti
Premijer Plenković danas dolazi u Zagorje: Evo što je povod njegova dolaska
Strava u obiteljskoj kući: žena pokušala ubiti muškarca, oštrim predmetom ozlijedila ga u predjelu glave
Sve počinje 13. srpnja: Veliki novac stiže za 3 znaka horoskopa
Pali s quada u šumi, spašavao ih HGSS
Grad Pregrada dodijelio 60 novčanih nagrada za izvanredna postignuća učenika, studenata i njihovih mentora
[FOTO] Plenković u Zagorju otvorio novoizgrađeni Centar za starije osobe Lobor
'Greenline Mače' spreman za javnu nabavu
[VIDEO] Tražiš posao? Pridruži se timu DUNAPACK PACKAGING
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
