Tradicija koja traje: Zabok već 11. godinu slavi dječju kreativnost izložbom
Gradska galerija Zabok u suradnji s učenicima i učiteljicama predmetne i razredne nastave OŠ KŠ. Gjalskog Zabok jedanaestu godinu zaredom organizira izložbu. Likovni radovi predstavljeni na izložbi nastali su kroz dječju igru, istraživanje i spontano izražavanje na temu ritma. U izložbi su sudjelovali učenici od 1. do 4. razreda te likovna grupa učenika predmetne nastave, a ovogodišnja tema je ritam.
Okupljenu djecu i nastavnike pozdravili su domaćin, ravnatelj POU Zabok, Branko Piljek, ravnatelj škole Tomislav Polanović i gradonačelnica Valentina Đurek. – Vi imate lijepu priliku da već kao djeca izlažete u jednoj pravoj umjetničkoj galeriji. Jako nam je drago što se ovakva lijepa izložba održava iz godine u godinu. Tko zna, možda se među vama krije neki umjetnik koji će danas sutra izlagati u velikim svjetskim galerijama – rekla je gradonačelnica te čestitala i djelatnicima škole i učenicima na predivnoj izložbi.
Izložba ostaje otvorena do 24. travnja u radno vrijeme galerije uz prethodnu najavu na 099/707-1949. (zvati između 10 i 14 sati).
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Snažno nevrijeme poharalo susjedstvo: Padala tuča, oštećeni krovovi i srušena stabla
Upaljeni generatori protiv tuče: Prijeti nam opasno nevrijeme
Horor u Hrvatskoj: Mladu ženu držali kao robinju, silovana pred djecom
PROGNOZA: Kada u Zagorju očekivati nevrijeme, otkriva Božarov
Već 15 godina čuvaju mjesto molitve u srcu šume: 'Ovo mjesto ima posebno značenje za naš kraj'
Nevrijeme stiglo u Hrvatsku: Vjetar lomio stabla, doznaju se prvi detalji
Uvjerljiva pobjeda za kraj
Tužna vijest: Preminula poznata hrvatska znanstvenica
Drama u našem kraju: Pretukao konduktera u čekaonici željezničkog kolodvora - blagajnica spasila situaciju
“Zdravo” i “prirodno” pod povećalom: što zapravo kupujemo? sajam zdravo! Rijeka, od 12. do 14. lipnja
Zaštita i jačanje biljaka u ukrasnom vrtu i povrtnjaku s Bio Plantellom
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
Ne postoji građevina za stanovanje kojoj nije potrebna ventilacija
