TJEDNA PROGNOZA: Božarov otkriva što nas čeka do idućeg ponedjeljka
Proteklih nekoliko dana stigla nam je jača i dugotrajnija promjena vremena. S njom je palo i dosta kiše, a temperatura zraka se značajno snizila pa smo potpuno zaboraviti na ljeto, mnogi su počeli i sezonu grijanja. U najvišem gorju je zalepršao snijeg, a u zemljama sjevernije od nas bila su grozne poplave. Srećom, u ovom tjednu će se vremenska situacija polako popraviti. Opširniju prognozu donosimo u nastavku.
Za srijedu prognoziramo izmjenu oblaka i sunčanih razdoblja. I dalje ćemo biti u riziku da mjestimice padne malo kiše ili neki kraći pljusak, ali malo i rijetko pa će u dosta mjesta dan proći suho. Dnevna temperatura će biti malo viša nego početkom tjedna pa možda doguramo i blizu 20 stupnjeva.
U četvrtak promjenjivo, neki prognostički materijali pokjazuju da je mogućnost za kratkotrajnu kišu ili pljusak opet malo veća. Jutarnja temperatura od 6 do 10 uz mjestimičnu maglu, a dnevna temperatura se očekuje oko 20°C.
Za petak prognoza pokazuje djelomično sunčano i stupanj-dva toplije vrijeme. Mala je mogućnost za koju kap kiše. Jutro svježe uz mjestimičnu maglu. U subotu bi trebalo biti dosta sunčanih razdoblja, a temperatura zraka bi i dalje bila oko dvadesetak stupnjeva ili koji stupanj preko.
U nedjelju i ponedjeljak bi trebalo biti uglavmom suho i djelomično sunčano. Jutra prohladna i mjestimice maglovita, a danju će biti ugodno pa bi se temperatura mogla popeti do 22 ili 23 Celzijeva stupnja. Konačno ugodno ranojesenje vrijeme.
Prethodni članak
Sljedeći članak
STRAŠNO: Pokušao silovati štićenicu doma za odrasle u Zagorju
Helikopter i hitna u Zagorju
TUŽNA VIJEST: Preminuo legendarni nogometni trener
Grad Oroslavje raspisao natječaj za posao: Ovo su uvjeti
Šesto dijete obitelji Degač
Ovo su naselja u Zagorju koja uskoro ostaju bez struje. Neće je biti velik dio dana
Kraj boli i borbe: Nakon tri teške godine, sreća napokon dolazi za ova 4 znaka
Športsko ribolovno društvo Krapina proslavilo 70 godina rada i djelovanja
I Dječji vrtić Budinščina uključio se u Nacionalni čitalački izazov „15 po 15: cijela Hrvatska čita djeci“
Nebo se otvara 11. veljače: Ova 3 znaka pogađa neočekivan priljev novca, sve se mijenja preko noći
Kraj starim metodama prozračivanja: 2026. donosi toplu i učinkovitu zaštitu od vlage i plijesni
Kako stoje naše rijetke vrste? Predstavljeni rezultati monitoringa za 2025. godinu
VODIČ KROZ VALENTINOVO: Ljubav se slavi u Zagorju – uz vrhunsku gastronomiju
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
