Tjedan EU fondova u KZŽ
Događanja će biti održana u Zelenoj dvorani u Zaboku, Srednjoj školi Krapina, Studiju Galerije Antuna Augustinčića u Klanjcu, Energetskom centru Bračak te Kaštelu Konjskih u Konjščini. Cilj održavanja Tjedna EU fondova je podizanje razine svijesti i informiranosti kroz prezentaciju primjera dobrih praksi i distribuciji informacija o dostupnosti ESI fondova
Zagorska razvojna agencija u suradnji sa Krapinsko-zagorskom županijom, Regionalnom energetskom agencijom sjeverozapadne Hrvatske, Muzejem Hrvatskog Zagorja i Općinom Konjščina organizira Tjedan EU fondova u razdoblju od 8. do 12. svibnja 2017.g
Događanja u sklopu Tjedna EU fondova bit će održana u Zelenoj dvorani u Zaboku, Srednjoj školi Krapina, Studiju Galerije Antuna Augustinčića u Klanjcu, Energetskom centru Bračak te Kaštelu Konjskih u Konjščini. Cilj održavanja Tjedna EU fondova je podizanje razine svijesti i informiranosti kroz prezentaciju primjera dobrih praksi i distribuciji informacija o dostupnosti ESI fondova.
Tjedan EU fondova u Krapinsko-zagorskoj županiji financiran je sredstvima Europske unije, iz Operativnog programa Konkurentnost i Kohezija, a provodi se u okviru projekta ZeZ- Znanjem za europsko zajedništvo, u cilju podizanja razine svijesti i informiranosti kroz prezentaciju primjera dobrih praksi i distribuciju informacija o dostupnosti ESI fondova.
U tjednu će se između ostalog govoriti o mogućnostima financiranja iz europskog socijalnog fonda i primjerima iz prakse, mogućnostima financiranja, radu javnih institucija na području KZŽ iz različitih područja, prezentaciji projekta Studio galerije Antuna Augustinčića u Klanjcu, prekogranična suradnja slovenskih i hrvatskih energetskih agencija – okrugli stol na temu mogućnosti financiranjaprojekata energetske učinkovitosti, prezentaciji programa prekogranične suradnje Slovenija – Hrvatska i mogućnosti revitalizacije kulturne baštine.
Točan program događanja možete pronaći OVDJE.
Prethodni članak
Sljedeći članak
OBJAVLJENA IMENA: Ovi su Zagorci sudjelovali u velikoj 'narko špediciji', poznati svi detalji
Vrhunski kuhari uvijek dodaju ovo u prezle: piletina ostaje hrskava satima, a tajna je u jednom jednostavnom sastojku
Smanjuje apetit i sprječava prejedanje: Palenta dijeta traje samo 4 dana, a čini čuda za tijelo
Užas u Oroslavju: 21-godišnji vozač završio u dvorištu kuće, izvlačili ga vatrogasci – teško je ozlijeđen
Rukometaši se čuli s Thompsonom: Žele da im pjeva na dočeku u Zagrebu
Kakav vikend u Zagorju. Dvije pijane vozačice skrivile tri prometne nesreće.
[PROGNOZA VREMENA] Evo kada stižu nove oborine
Uskoro nestaje struje u desetak mjesta KZŽ. U pitanju je i jedan grad
Prvi tjedan veljače donosi sreću i izobilje ovim znakovima
Vesela “Ekipa z placa” predstavila Zagorje na dječjem karnevalu u Opatiji
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
