Teško ozlijeđen pijani mopedist
U subotu, oko 11.30 sati u mjestu Veliki Komor, kod Mača, dogodila se prometna nesreća u kojoj je jedna osoba zadobila t
U subotu, oko 11.30 sati u mjestu Veliki Komor, kod Mača, dogodila se prometna nesreća u kojoj je jedna osoba zadobila teške tjelesne ozljede.
Prometna nesreća dogodila se na način što 32 - godišnji hrvatski državljanin upravljajući neregistriranim mopedom iz smjera Mača u smjeru Mihovljana, pod utjecajem alkohola (2,31 g/kg) vozilom je prešao van desnog ruba kolnika, nakon čega se vratio na kolnik gdje je izgubio ravnotežu. Tom prilikom mopedom je prešao na kolnik koji je namijenjen prometu vozila iz suprotnog smjera, gdje je došlo do pada istog na kolnik.
U prometnoj nesreći teške tjelesne ozljede zadobio je vozač mopeda, koji nakon pružene liječničke pomoći u Općoj bolnici Zabok, vozilom Hitne medicinske pomoći prevezen u bolnicu Sestre milosrdnice u Zagreb, gdje je zadržan na daljnjem liječenju.
Prethodni članak
Sljedeći članak
TUŽNA VIJEST: Preminuo poznati i ugledni zagorski svećenik!
ZA DLAKU: Zagorec Mario Sušinjak osvojio 3. mjesto na Supertalentu
Foto strave na OPG-u: Izgorjele životinje, auti, trakori i priključci! Vlasnica ne prestaje plakati
Policija sinoć u Zagorju zaustavila vozača. Detalji će vas šokirati
[VIDEO] Zagorec Mario oduševio u finalu Supertalenta! Evo kako je izgledao njegov nastup
DHMZ objavio prognozu za blagdane: Stižu snijeg, mećava, kiša i pljuskovi s grmljavinom
Povlači se omiljena vrsta morskih plodova: 'Vratite ih u trgovine'
Izgorjela obiteljska kuća u Budinščini. Policija objavila uzrok požara
Belina blagdane pretvara u djela: donacije onima kojima je pomoć najpotrebnija
UŽAS U NAŠEM KRAJU: Muškarcu odgrizao dio prsta - 'Ubit ću tebe i tvoju obitelj'
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
