Teško ozlijeđen nakon pada s mopeda – nije imao kacigu
Prometna nesreća s teško ozlijeđenom osobom
U petak, 1. srpnja, oko 18,45 sati, došlo je do prometne nesreće u Domovcu u kojoj je jedna osoba zadobila teške tjelesne ozlijede, izvijestila je PU KZ.
Do prometne nesreće došlo je došlo jer se 41-godišnji hrvatski državljanin, upravljajući neregistriranim mopedom, bez zaštitne kacige mopedom nije kretao što bliže desnom rubu kolnika. Već se 41-godišnjak kretao dijelom kolnika namijenjenim za kretanje vozila iz suprotnog smjera te je u mimoilaženju s desne strane s osobnim automobilom u blago nepreglednom zavoju mopedom sletio van ruba kolnika na travnatu nizvisinu, gdje je prednjim dijelom mopeda udario u grmlje.
Vozilom Hitne medicinske pomoći 41-godišnjak je prevezen u Opću bolnicu Zabok, gdje su mu utvrđene teške tjelesne ozlijede te je zadržan na daljnjem liječenju.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Foto s mjesta stravične nesreće: Sudarili se automobili, Hitna pomoć i vatrogasci na terenu - Sve je puno stakla
Novi popis rodilja: U Zagorju rođeno 26 beba, 13 djevojčica i 13 dječaka
Velika intervencija u tijeku: Golema buktinja izazvala kaos, doznaju se detalji
Umro je proslavljeni hrvatski filmski redatelj
15. srpnja donosi veliki preokret: 3 znaka ulaze u razdoblje neočekivanog bogatstva i novih financijskih prilika
Atraktivan automobilistički vikend u Oroslavju: U subotu slalom kartinga, u nedjelju sedmi 'Oro superslalom'
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
