Teška prometna nesreća u Bedekovčini, državna cesta zatvorena za promet
Kako doznajemo od PU krapinsko - zagorske, cesta će biti zatvorena za promet do završetka očevida.
Danas iza 13 sati u Bedekovčini, nedaleko od poznatog restorana Lily, na državnoj cesti D-24, dogodila se teška prometna nesreća zbog koje je već duže vrijeme cesta zatvorena za promet, koji se preusmjerava preko Selnice.
Obzirom da je očevid još u tijeku, službenih informacija o samom događaju za sada nema, no od svjedoka i susjeda doznali smo kako je vozač osobnog vozila marke Peugeot izgubio kontrolu nad vozilom te se sudario s kombi vozilom Poljoprivredene zadruge Poznanovec.
Dvojica svjedoka rekli su nam kako su djelatnici medicinske hitne pomoći navodno ustvrdili da je vozač doživio infarkt te je odvezen u OB Zabok gdje je reanimiran te mu se na odjelu kirurgije pruža daljnja liječnička pomoć, no u kakvom je trenutno stanju i je li izvan životne opasnosti za sada nije poznato.
Ova nesreća izazvala je dodatno nezadovoljstvo stanovnika uz samu cestu. - Treba što prije završiti brzu cestu do Marije Bistrice. Ovo nije normalno kako je gust promet po našoj cesti. I naravno da se onda događaju i nesreće - ispričao nam je jedan od mještana.
Kako doznajemo od PU krapinsko - zagorske, cesta će biti zatvorena za promet do završetka očevida.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Biljka koju su naše bake sadile uz ogradu opet je veliki hit. Sada je žele vrtlari diljem svijeta
Eksplozija u kući, žena hitno prevezena u bolnicu
Požar u Zagorju: Gori obiteljska kuća, na terenu policija i vatrogasci
Prognostičar objavio kad sve možemo očekivati grmljavinske pljuskove u Zagorju
Užas u Pavlovcu: Pet pasa izgrizlo muškarca, vlasnica dobila kaznu
Prometna nesreća u Zagorju: Ozlijeđena žena prevezena u OB Zabok, očevid u tijeku
Nova dva požara u Zagorju: Gorjeli gospodarski objekt i drvena šupa, oglasila se policija
Vozači, pripremite se: Zbog velike promjene neki će plaćati čak 60 eura više
Vlada objavila nove cijene goriva: Stiže veliko poskupljenje, vozače očekuje udar na džep
Drama na letu za Hrvatsku: Napukao prozor zrakoplova, uslijedilo hitno slijetanje
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno privelo kraju još jedan projekt energetske obnove u Zlataru
