[TENISKI TURNIR "HUT MASTERS"] Ivan Knezić uvjerljivo slavio u konkurenciji 50+

Nakon sjajne nogometne karijere, Oroslavčanin Ivan Knezić niže uspjehe u veteranskom tenisu

Nakon sjajne nogometne karijere, Oroslavčanin Ivan Knezić niže uspjehe u veteranskom tenisu. Ovaj sada sjajni tenisač Oroslavja ovog je vikenda na prilično uvjerljiv način osvojio HUT Masters turnir u kategoriji 50+ koji se u organizaciji TK Ponikve održao u Zagrebu. Knezić je turnir osvojio priličo uvjerjlivo, bez izgubljenog seta. Prvo je u skupini sa po 2:0 savladao Zorana Habuša (6:3, 6:3) i Dražena Šurinu (6:0, 6:2). U polufinalu se bez ikakvih problema pao Boris Badanjak (6:0, 6:1), trenutno vodeći na rang listi, iz razloga što je sudjelovao na pet turnira više od Knezića. Tek nešto malo jači otpor pružio mu je u finalu Andrija Vukadin, ali i taj je meč Knezić dobio s 2:0 (6:4, 6:4) i tako je na kraju zasluženo podigao pobjedničku plaketu. Knezić je još jednom pokazao da je trenutno najbolji tenisač Hrvatske u ovoj konkurenciji, a prilikom ažuriranja nove rang liste, s novo osvojenih 1.500 bodova trebao bi preuzeti prvo mjesto.