[SVAKA ČAST] Veliki uspjesi glazbenika zabočkog ŠUDIGO-a na prestižnim natjecanjima
Na Regionalnom 57. hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe koje se održalo u Opatiji u razdoblju od od 06.- 09.11. u disciplini komorni sastavi, učenici Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok postigli su zapažene rezultate.
Učenici kvinteta Karlo Firšt, Ivan Gregurić, Tomislav Tuškan, Matija Tuškan i Leon Ivančić osvojili su u drugoj kategoriji 1. nagradu sa ostvarenih 91.20 bodova pod mentorstvom Jurice Tušeka, što im omogućuje odlazak na državnu razinu. Trio u kojem su Roberto Hren, Julija Jagarčec i Domagoj Tisanić, koji vodi profesor Petar Varga osvojio je drugu nagradu sa 89,00 bodova. Trio kojeg čine Tihana Car, Doris Tkalčević i Pavel Novak, koji vodi profesor Mihovil Dorotić osvojio je 2.nagradu sa 84, 40 bodova.
Trio ŠUDIGO izveo je djela Mozarta i Mendelssohna u Opatiji 7.11.2019. na 57. Hdgpp komornom natjecanju i osvojio II nagradu. Taj trio činie Pavel Novak, Doris Tkalčević i Tihana Car, a mentor je prof. komorne glazbe Mihovilu Dorotić.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Djevojka u Zagorju ispala iz traktorske prikolice, helikopter je odvezao u KBC Zagreb
Uhićeni poznati direktor i njegova supruga
Stravična nesreća: Jedna osoba poginula, druga prevezena u Opću bolnicu
Unutar 3 sata u Zagorju dvije vozačice skrivile iste nesreće: Dvije osobe završile u OB Zabok
Izbio veliki požar: Na terenu 41 vatrogasac i tri protupožarna aviona, u tijeku borba s vatrenom stihijom
3 znaka ulaze u desetljeće iz snova: Sljedećih 10 godina donosi im blagostanje i velike prilike
Danas novi radovi: Bez struje će biti više mjesta diljem Zagorja
Sudbina im konačno vraća osmijeh: 4 znaka kojima kolovoz donosi kraj muke i početak boljeg života
Stiže velika promjena za novčanice eura
Novo u Zagorju: Juhice i variva 'za van' postale su hit, vlasnica otkriva detalje
Što učiniti ako pronađete ptića?
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno privelo kraju još jedan projekt energetske obnove u Zlataru
Kako pomoći ježevima?
