SUTRA: Predstavljanje proračuna Grada Oroslavja za 2025. godinu na Facebooku
Grad Oroslavje otvara vrata digitalnom dijalogu s građanima putem online događaja – predstavljanja proračuna za 2025. godinu. Kako je najavio oroslavski gradonačelnik Viktor Šimunić, sutra, 18. listopada, u 18 sati, gradonačelnik će na Facebooku podijeliti svoje vizije i planove za budućnost grada, čime se otvara nova dimenzija sudjelovanja građana u odlučivanju.
U ovom neobičnom formatu, gradonačelnik poziva sve Oroslavčane da se aktivno uključe, postave pitanja i podijele svoje misli.
- Izložit ću svoje ideje i planove za vođenje našeg grada te se veselim čuti vaše komentare i prijedloge. Slobodno se uključite, postavite pitanja, i podijelite svoje mišljenje – odgovorit ću na sva vaša pitanja. Zajedno možemo izgraditi još bolju budućnost za naš grad! Vidimo se sutra u 18 sati na Facebooku - poručuje Šimunić.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nebo nagrađuje dobrotu: 3 znaka od 21. svibnja ulaze u život pun sreće i obilja
Vozač autom udario u djevojku, ubio je i pobjegao. Policija traga za njime
Na terasi obiteljske kuće ubijen mladić. Policija traga za ubojicom
Mesar otkrio tajnu za najsočnije pečenje: Samo premažite meso ovom tekućinom i bit će mekano kao putar
Novi detalji užasa: Na terasi obiteljske kuće ubio mladića koji mu je dostavio hranu
Užasan vikend na zagorskim cestama. Policija morala dva vozača uhititi
[PROGNOZA VREMENA] Evo kada su mogući pljuskovi
Nesreća na prometnoj cesti. Stvaraju se kolone
Uskoro nestaje struje u nekim zagorskim mjestima.
Kuglačice Frozy Zaboka na kraju treće, kup osvojile kuglačice Zagreba
Cleanaholic studio iz Zaboka postao hit – na vaš poziv stižu u vaš dom ili ured
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
