Sudari, slijetanje s ceste, požar na automobilu na autocesti A2 Zagreb - Macelj
U protekla 24 sata na području naše županije dogodile su se tri prometne nesreće, izvijestio je Županijski centar 112 Krapina
Prema informacijama koje je prikupio Županijski centar 112 Krapina, u protekla 24 sata na području naše županije dogodile su se tri prometne nesreće. U sudaru dvaju osobnih vozila u Bedekovčini jedna je osoba ozlijeđena, dok je u prometnim nesrećama u Zlataru gdje je automobil sletio s kolnika i u Selnom gdje su se sudarili automobili, počinjena samo materijalna šteta.
Zagorska javna vatrogasna postrojba izašla je na tehničku intervenciju pomoći ekipi Hitne medicinske pomoći prilikom prijenosa bolesne osobe, a Javna vatrogasna postrojna Krapina i postrojba smještena na autocesti A2 izašli su na intervenciju gašenja požara na automobilu.
U protekla 24 sata, Županijski centar 112 Krapina zaprimio je ukupno 74 poziva na broj 112, a ećina poziva po kojima je ŽC 112 postupao odnosila se na intervencije ekipa HMP, kojih je u posljednjih 24 sata bilo šesnaest.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Dio Hrvata uskoro neće moći pristupiti internetu na mobitelu: Mreža se gasi i u Zagorju!
Prvo ekološko kupalište u Zagorju: Poznato je kada se otvara biološki bazen u Pregradi
Policija upala u kuću u Zaboku pa ostala u šoku: Prizor ih je potpuno zatekao!
Stručnjakinja otkriva: Klasičan vrt ili gredice?
Postavljene prometne kamere na tri lokacije u Zagorju
U Zaboku akcija darivanja krvi. Božidar dao krv 84. put
Pokušaj ubojstva! Muškarac (53) napao 85-godišnjaka
KAJkavica: ‘Slike moje mladosti’ u Donjoj Stubici
HEP najavio: Sutra bez struje brojna mjesta u Zagorju
U Pregradu stižu preko 92 tisuće eura za rekonstrukciju prostorija NK Pregrada i ugradnju fotonaponske elektrane
Proljeće dolazi – otvoreni prozori ili pametna ventilacija s rekuperacijom?
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
BRZI RAST AQUADENTA S JASNOM VIZIJOM: Od jedne ordinacije do nove lokacije i estetske medicine
Zdravo tlo - zdrava hrana: Kako uzgojiti zdravu hranu u našem povrtnjaku?
