SŠ Bedekovčina bila je domaćin državnog natjecanja zdravstvenih škola
Medicinsko učilište SŠ Bedekovčina ovog je tjedna bilo domaćin državnog natjecanja zdravstvenih strukovnih škola s područja cijele Hrvatske.
U natjecanju je sudjelovala 31 škola u programima medicinske sestre/tehničari i fizioterapeutskih tehničara. Među fizioterapeutima najbolja je bila Anja Karić iz Zdravstvenog učilišta Zagreb, druga Martina Lončarić iz SŠ Pregrada (mentor Anita Kanić), a treći Frane Bačić iz Medicinske škole Ante Kuzminića iz Zadra. Među medicinskim sestrama slavile su Ivana Gagro iz Medicinskog učilišta Osijek koja je osvojila prvo mjesto, Adriana Luketić iz Medicinske škole Karlovac drugo, a treće Maja Vukić iz Medicinskog učilišta Bedekovčina (mentor Martina Zaplatić). Ove godine Medicinsko učilište obilježava i svoju 20. godišnjicu.
Državno natjecanje učenika zdravstvenih škola održano je pod pokroviteljstvom Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta i Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Foto strave na OPG-u: Izgorjele životinje, auti, trakori i priključci! Vlasnica ne prestaje plakati
Policija sinoć u Zagorju zaustavila vozača. Detalji će vas šokirati
STRAŠNA TRAGEDIJA: Dvije osobe poginule, troje je ozlijeđenih. Objavljeni su detalji
ZA DLAKU: Zagorec Mario Sušinjak osvojio 3. mjesto na Supertalentu
[FOTOGALERIJA] Sjajna Jelena Rozga sinoć oduševila Zagorce na Adventu u Zaboku
Uskoro nestaje struje u puno mjesta KZŽ. U pitanju je i jedan grad
Prvog siječnja sve im se okreće: Ova 2 znaka u 2026. ulaze s više sreće nego ikada
U 46. godini života preminula zvijezda kultne serije
FOTOGALERIJA: Veselo je i danas bilo u Oroslavju. Šimunić: ''Trudimo se obraniti titulu najljepšeg adventa u Hrvatskoj''
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
