SPORTSKI SUSRETI HVIDRA – E KRAPINA: Okupilo se 15 – ak braniteljskih udruga
Na 3. sportskim susretima Hrvatskih ratnih vojnih invalida i branitelja Krapinsko - zagorske županije udruge se natječu u šest disciplina: pikado, viseća kuglana, stoli nogomet, stolni tenis, šah i belot
U organizaciji HVIDRA – e Krapina, danas se održavaju 3. Sportski susreti hrvatskih ratnih vojnih invalida i branitelja Krapinsko-zagorske županije u Krapini.
Sportske susrete je otvorila zamjenica župana za društvene djelatnosti Jasna Petek. – Krapinsko - zagorska županija je pokrovitelj ovih sportskih susreta, koji su prilika da se naši ratni vojni invalidi i svi branitelji sastanu i podruže, zaborave na sve probleme te razmijene iskustva i osnaže se za svakodnevni život. Krapinsko - zagorska županija kroz svoje javne pozive i natječaje pomaže projekte i programe naših braniteljskih udruga u Županiji i moramo istaknuti da smo tu napravili jedan veliki iskorak. Sve aktivnosti koje braniteljske udruge provode usmjereni su, s jedne strane na očuvanje digniteta Domovinskog rata, a s druge strane na njihovo druženje i međusobnu potporu – nešto što svi moramo podržavati i poticati - rekla je zamjenica župana Jasna Petek.
Okupljenima su se obratili i gradonačelnik Grada Krapine Zoran Gregurović te predsjednik HVIDRA-e Krapina Gabrijel Kosalec, koji je okupljene pozdravio i u ime ministra hrvatskih branitelja Tome Medveda. Na 3. sportskim susretima Hrvatskih ratnih vojnih invalida i branitelja Krapinsko - zagorske županije okupili su se predstavnici 15-ak braniteljskih udruga, koji se natječu u šest disciplina: pikado, viseća kuglana, stoli nogomet, stolni tenis, šah i belot.
Kod središnjeg križa na gradskom groblju u Krapini je, prije samog otvorenja Susreta, položen vijenac za sve poginule i umrle hrvatske branitelje.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Objavljena prognoza za zimu! Hladni udar donosi veće količine snijega. Evo što nas sve očekuje
[FOTO] Premijer Plenković stigao na sud u Zlatar na suđenje
Muškarac (62) poginuo u prevrtanju traktora
Zagorca (83) na mobitel nazvala nepoznata osoba. Od tada je izgubio oko 200 tisuća eura
U Zagorju rođeno 18 beba. Evo tko su i odakle njihove mame
KAOS U ZAGORJU: Istukao policajce pa pobjegao autom. Dok je bježao, izazvao sudar i oštetio više vozila
Nastavlja se 1. zagorska nogometna lige. Evo gdje se igra veliki derbi
FILMSKE SCENE U ZAGORJU: Napao policajce, bježao automobilom i skrivio prometnu nesreću
Planinarski duh ponovno živi na Cesargradu – rekreativna manifestacija uz grah i dobro raspoloženje
STRAVA: U požaru kuće poginuo muškarac
Prvi korisnik u Westgate Business Parku na 20.000 m² zemljišta
Westgate City slavi 16. rođendan i daruje te super popustima!
Dišeći vert – spoj prirode i čovjeka
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
