Slučajno se upucao iz puške i preminuo
Nesretni slučaj dogodio se jučer u Velincima, u Kumrovcu, javlja PU krapinsko - zagorska, u kojoj je smrtno stradao pedesetogodišnjak.
Dok je obavljao radove poljoprivrednim traktorom, opalila je puška koja se nalazila u traktoru, a koju je legalno posjedovao. Uslijed vibracija puška je kliznula na pod kabine traktora te je došlo do samoopaljenja jednog naboja koji je probio sjedalo i pogodilo 50-godišnjaka.
Liječničku pomoć pružio mu je tim Hitne medicinske pomoći, ali uslijed zadobivene rane je preminuo, a tijelo je prevezeno je na obdukciju u Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku u Zagrebu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Zasluženi uspjeh stiže za 3 znaka 5. srpnja – konačno dobivate više nego što ste ikad zamišljali
Povlači se proizvod: 'Nemojte ga konzumirati i vratite ga u trgovinu’
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Detalji tragedije u Zagorju: Oduzeo prednost i poginuo na licu mjesta
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Umro je proslavljeni hrvatski filmski redatelj
15. srpnja donosi veliki preokret: 3 znaka ulaze u razdoblje neočekivanog bogatstva i novih financijskih prilika
Foto s mjesta stravične nesreće: Sudarili se automobili, Hitna pomoć i vatrogasci na terenu - Sve je puno stakla
Atraktivan automobilistički vikend u Oroslavju: U subotu slalom kartinga, u nedjelju sedmi 'Oro superslalom'
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
