Škoro: Spreman sam se kandidirati se za gradonačelnika Zagreba
Domovinski pokret će ponuditi najboljeg kandidata, ako sam to ja, spreman sam", kaže Škoro, ali dodaje da još nisu o tome razgovarali
MIROSLAV Škoro, predsjednik Domovinskog pokreta, mogao bi se kandidirati za gradonačelnika Zagreba. Da tu opciju ne isključuje potvrdio je jučer u Dnevniku Nove TV. Na pitanje smatra li da bi bio dobar gradonačelnik Zagreba, Škoro kaže da nije o tome razmišljao, ali je spreman. "Domovinski pokret će ponuditi najboljeg kandidata, ako sam to ja, spreman sam", kaže Škoro, ali dodaje da još nisu o tome razgovarali
Čelnik Domovinskog pokreta kaže da su pokušali pregovarati s Mostom, kao i oko parlamentarnih izbora, ali nisu postigli dogovor "jer je s Mostove strane bilo malo isključivosti".
Na pitanje misli li da bi pristali da s njim razgovaraju oko Zagreba, kaže: "Politiku ne shvaćam kao trgovinu, nego umijeće mogućega. Moramo sjesti i dogovoriti se", odgovorio je Škoro te istaknuo da su danas konstituirali podružnicu grada Zagreba nakon što su utemeljili 17 gradskih ogranaka. Kazao je kako do izbora u svibnju ima još vremena.
Most je u međuvremenu izašao sa svojim kandidatom, što otežava moguće pregovore. "Bit će teže nego da smo sjeli i dogovorili se", kaže Škoro, no poziva Most na razgovor.
Na pitanje koje su stranke srodne Domovinskom pokretu, Škoro kaže da im je plan do kraja tjedna složiti popis.
"Domovinski pokret je spreman izaći sam na izbore u Zagrebu i cijeloj Hrvatskoj", kaže Škoro te dodaje: "Most nas je doveo u situaciju da nas tjeraju uza zid, oni imaju svog kandidata. Mislim da Most ima boljih kandidata koji se mogu usprotiviti Bandiću", kaže.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nestala je Valentina (14). Od jučer joj se gubi trag, policija moli pomoć
Uskoro nestaje struje u 3 grada i 21 mjestu diljem Zagorja! Ovo je kompletan popis
Što se zapravo događa kad kliknete 'Prihvati sve kolačiće'
Evo koja hrvatska banka je dobila kaznu od milijun i pol eura!
U vodi u vrtiću otkrivena opasna bakterija Legionella
Karma vraća dug: 4 znaka do Nove godine dobivaju veliku životnu nagradu
Radoboj: U novu godinu s proračunom 'teškim' 4,6 milijuna eura
Odličan film stiže u Kino Regenerator: Dobio Zlatnu arenu za najbolji film, mušku glumu i kameru
PRIJETIO SUSJEDIMA SMRĆU: 'Ja sam Bog svemogući, pobit ću vas sve koje Hitler nije...'
[FOTO] Umjetnici i Tigrovi u akciji: Slike s likovnih kolonija prodane za kupnju važnog uređaja za zabočku bolnicu
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
