Sedam nesreća za vikend u KZŽ: Dvije osobe ozlijeđene
Na prometnicama KZŽ policija je tijekom vikenda zabilježila sedam prometnih nesreća.
Pet s materijalnom štetom do kojih je došlo u Orehovcu Radobojskom zbog nepropisne radnje vozilom, u Jezerišću zbog ne kretanja vozilom na dovoljnoj udaljenosti od desnog ruba kolnika te u Zlataru, Novim Dvorima Klanječkim i Bedekovčini uslijed neprilagođene brzine.
U prometnoj nesreći koja se dogodila u Mariji Bistrici uslijed oduzimanja prednosti prolaska jedna osoba zadobila je lakše tjelesne ozljede.
U Gornjoj Stubici u prometnoj nesreći do koje ju došlo uslijed držanja vozila preblizu desnom rubu kolnika jedna osoba zadobila je teške tjelesne ozljede.
Tijekom proteklog vikenda evidentirano je jedno kazneno djelo oštećenja tuđe stvari, jedno kazneno djelo krivotvorenja isprave, dva kaznena djela prijevare, dva kaznena djela teške krađe i dva kaznena djela krađe.
Od počinjenih prekršaja tijekom vikenda za izdvojiti je jedan prekršaj omalovažavanja i vrijeđanja MUP-a i policijskih službenika, jedan prekršaj naročito drskog i nepristojnog ponašanja i jedan prekršaj iz Zakona o nabavi i posjedovanju oružja građana.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vozači, obratite pažnju: S ove udaljenosti kamera za nadzor brzine ne može snimiti vozilo
'Popili smo svaki po pet pet pivi, ali problem je jer cijeli dan nismo jeli'
Eksplozija u obiteljskoj kući: vatrogasci i policija na terenu, slijedi očevid
Dramatične scene: Autom sletio s ceste pa završio na boku u dvorištu kuće, intervenirali vatrogasci
Lipanj donosi uspjeh za ova 4 horoskopska znaka – sve što dotaknu pretvara se u zlato
[PROGNOZA VREMENA] Dolaze ljetne temperature
Uskoro nestaje struje u nekim zagorskim mjestima.
Zagorec KR pobjedom potvrdio drugo mjesto, poraz Gaja
Oroslavje vodilo s dva pogotka prednosti, pa u samoj završnici spašavalo bod
Molitve su konačno uslišane: dva znaka kojima zvijezde brišu suze i otvaraju put prema velikoj sreći
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
Ne postoji građevina za stanovanje kojoj nije potrebna ventilacija
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno provelo energetsku obnovu zgrade Mače 32A
Oporavljena roda vraćena u prirodu na području Zagorskih Sela
