Sara Rivetti, članica STK Zagorec Krapina, pozvana u reprezentaciju Hrvatske
Sara Rivetti, mlada stolnotenisačica iz Krapine, iza sebe u prošloj godini ima bezbroj osvojenih prvih mjesta te titulu najbolje sportašice Grada Krapine i titulu najperspektivnije sportašica Krapinsko – zagorske županije do 14 godina.
Ovih dana pristiglo je još jedno priznanje. Naime, Sara Rivetti pozvana je u reprezentaciju Hrvatske. Ona će sa ostalim reprezentativkama nastupiti na turniru European Youth Series koji će se održati u Osijeku od 21. dpo 25. veljače 2024. godine u Osijeku.
Na turniru će se igrati u kategorijama U13 i U15 te će Sara nastupiti u kategoriji U13.
Sukladno kriterijima za nastup za reprezentaciji u svakoj kategoriji nominirane su 4 igračice u A programu i 4 igračice u B programu.
U kategoriji U13 u A programu za reprezentaciju nastupaju: Karla Ivčić (STK Zagreb), Sara Rivetti (STK Zagorec Krapina), Anđela Živković (STK Šibenik ) i Marija Bogović (STK Malinska).
U B programu reprezentaciju Hrvatske predstavljati će: Iva Duralija Lešić (TIS), Loreta Mandić (STK Šibenik ), Nika Crnogaj (HASTK Mladost) i Mia Romić (HASTK Mladost).
Vjerujemo da će Sara na ovom turniru, zajedno sa svojim suigračicama, dati svoj maksimum i još jednom nas razveseliti.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Funkcija na klimi koju mnogi ne koriste: može smanjiti potrošnju, a prostor ostaviti rashlađenim
Uništava srce i jetru: Najgora je namirnica na svijetu, a Hrvati je jedu kao ludi
Oroslavska 'Ljetna pozornica' uspješno završila, a zaposlenicima stiže lijep bonus: 'Ispravno je taj trud prepoznati i nagraditi'
Čak šest darivatelja ima 100+ darivanja: Zabočka akcija prikupila 92 doze krvi
Spaljivao suhe grane, a onda je buknuo požar: Detalje objavila PU krapinsko-zagorska
Muškarcu (86) stablo prikliještilo dio tijela, prevezen je u OB Zabok
Ministricu pitali bi li jela uzgoj iz vrta da živi preko puta otpada - pazite odgovor
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
