S plantaže u Gubaševom netko odsjekao i ukrao nekoliko stotina vrhova stabljika industrijske konoplje
Vlasniku je počinjena šteta od nekoliko desetaka tisuća kuna
U razdoblju od 11. do 14. rujna 2020. godine, nepoznati počinitelj je na plantaži industrijske konoplje u Gubaševom, odsjekao i otuđio nekoliko stotina vrhova stabljika industrijske konoplje sa cvjetovima, javlja PU krapinsko – zagorska. Time je vlasniku, 25 - godišnjem hrvatskom državljaninu, počinjena šteta od nekoliko desetaka tisuća kuna.
Policija je zabilježila i jedno oštećenje tuđe stvari. U noći, s 13. na 14. rujna, nepoznati počinitelj razrezao je gumu na teretnom vozilu u vlasništvu poduzeća iz Oroslavja.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Drama u Zagorju: Muškarac teško ozlijeđen u dvorištu, iz OB Zabok prebačen u Vinogradsku
Kolar o otpadu u Poznanovcu: 'Svi su sve znali. I ja sam sve znao, ali nisam imao ovlasti ništa učiniti'
UPALJENI GENERATORI, Salatko: 'Nevrijeme dolazi sa zapada'
Najljepša vijest: Rođena 21 beba u Zagorju, ovo su imena rodilja
Radari pokazuju što se približava Hrvatskoj, DHMZ: 'Budite spremni na grmljavinska nevremena koja mogu prouzročiti veliku štetu'
Nebo nije zaboravilo njihovu dobrotu: Ova 3 znaka od 25. kolovoza čekaju sreća i obilje
Kraj teškim danima za 3 znaka: U rujnu ih čeka toliko sreće da će lebdjeti od radosti
Netko među nama je upravo dobio veliki iznos na lotu! Provjerite listiće
Srušio se zrakoplov u Hrvatskoj, sve žurne službe na terenu
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
