Roda uranila s povratkom u Zagorje: 'Sve se i kod životinja pobrkalo'
'Već je stigla prva roda u Zlatar! Sve se i kod životinja pobrkalo. Tako je i ova roda jako uranila.', napisala je danas vrlo zanimljivu objavu na svom Facebook profilu gradonačelnica Zlatara Jasenka Auguštan – Pentek, uz fotografiju rode koja šeće praznom njivom i izgleda kao da traži hranu.
Obzirom da smo prošli tek polovicu siječnja i do proljeća kad se vraćaju ptice selice imamo još dosta, pitamo se je li ikako moguće da je ova roda odlučila prezimiti u Zlataru ili iz nekog razloga nije mogla odletjeti u tople krajeve? Ili se stvarno već vratila?
Prethodni članak
Sljedeći članak
Danas nas čeka novo nevrijeme, a kakav će biti ostatak tjedna? Božarov: 'Najgore je iza nas'
Drama: Zatvorenik pobjegao policiji!
Spaljivao suhe grane, a onda je buknuo požar: Detalje objavila PU krapinsko-zagorska
Ministricu pitali bi li jela uzgoj iz vrta da živi preko puta otpada - pazite odgovor
Peto dijete u obitelji Petek
Detalji filmskog bijega: Prijetio bivšoj partnerici, bio u zatvoru pa pobjegao policajcima u lisicama
Podmetnuli 10 požara: Jedan dobio 220.000€ od države, dvoje su misterij
Evo gdje sutra u Zagorju od jutra neće biti struje
Uručene iskaznice novim pripadnicima prometne jedinice mladeži
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
