Ranoranilac: Policija ga zaustavila u 8:45, napuhao 3,88 promila
U kontroli prometa zatečen je 45-godišnjak koji je upravljao osobnim vozilom pod znatnim utjecajem alkohola u organizmu, objavila je bjelovarska policija. Zaustavili su ga u ponedjeljak, u naselju Narta pokraj Bjelovara. Već u 8:45 napuhao je 3,88 promila.
Priveli su ga u službene prostorije policije, a protiv njega slijedi optužni prijedlog.
"Za ovaj prekršaj, odnosno za prekršaj vožnje pod utjecajem alkohola iznad 1,50 g/kg zakonom je propisana novčana kazna od 10 do 20 tisuća kuna ili kazna zatvora u trajanju od 60 dana uz primjenu zaštitne mjere zabrane upravljanja motornim vozilom u trajanju od tri mjeseca", kažu u policiji.
Regionalni portal Bjelovar.live, piše kako se muškarac tijekom razgovora s policijom sasvim solidno držao.
Prethodni članak
Sljedeći članak
HOROR U ZAGORJU: Top iznenada opalio i raznio muškarca
ZAGORJE TUGUJE: Top je danas usmrtio Srećka, poznatog 'lovca na traktore'
Počinje 5 godina sreće za 3 znaka: Od 10. travnja im kreće najbolje vrijeme u životu, novca će biti za sve!
Preminula je poznata hrvatska glumica (71). Pamtit ćemo je po ulogama u kultnim serijama
Novac im pada s neba: Ova 2 znaka ulaze u financijsko čudo i brišu sve dugove
ŠOKANTNI DETALJI PROMETNE: U autu je bilo 9 osoba - svi završili u bolnici
Plenković: 'Imamo još dvije mogućnosti za cijene goriva'
Ovo što je Milan Prpić 1939. godine rekao o hrvatskom gospodarstvu aktualno je i danas
Prometna nesreća: Sudarili se kamion i auto - Prikolica se prevrnula!
Provjerite datum rođenja: Travanj donosi ozbiljan novac i mir onima koji su preživjeli najgore – stiže naplata!
Svi pričaju o ovoj zgradi koja se gradi u srcu Zagorja
Šokantna računica: Je li rad u inozemstvu zaista isplativiji?
Fran iz Zagreba: Svjež zrak u domu bez propuha i vlage
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
