Radovi na autocesti Zagreb – Macelj trajat će do kraja lipnja
'Kao i svih prethodnih tako i prošlog vikenda, izvodili su se svi radovi prema planu, vremenskim prilikama i u skladu s tehnologijom izvođenja', zaključuju u AZM-
U AZM-u kažu kako se izvanredni radovi izvode 'u skladu s rezultatima pregleda i planom izvanrednog održavanja' te da je u tijeku 'sanacija kolničke konstrukcije na trasi autoceste od 35 do 39 kilometra u smjeru prema Macelju'.
Sanacija kolnika odvija se i na mostu Radobojčica u čvoru Krapina u oba smjera autoceste, kao i na nadvožnjaku u čvoru Đurmanec u smjeru Macelj – Zagreb. U AZM-u kažu kako bi radovi na sanaciji kolnika na trasi autoceste i objektima trebali biti gotovi do 6. lipnja 2014. što ovisi i vremenskim prilikama.
Osim navedenog, AZM obavlja i zamjenu ukupno tri prijelazne naprave na mostu preko rijeke Save i nadvožnjaku HŽ-a Raduš na dionici Jankomir - Zaprešić u smjeru Zagreb – Macelj. Ti bi radovi pak trebali trajati do 27. lipnja.
'Kao i svih prethodnih tako i prošlog vikenda, izvodili su se svi radovi prema planu, vremenskim prilikama i u skladu s tehnologijom izvođenja', zaključuju u AZM-u.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
TUŽNA VIJEST: Preminuo legendarni hrvatski trener. Ostavio je neizbrisiv trag u domaćem nogometu
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
KRAJ BRAKA: Poznata Hrvatica potvrdila razvod od uspješnog nogometaša
Gaj slavio pobjedu nakon pet kola, poraz Zagorca
Prvi ovosezonski gostujući poraz Zagorca
Važna pobjeda Jedinstva
Stubica se malo odvojila
Kovjanić sa četiri gola sve riješio u 25 minuta
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
