Radoboju turnir u Velikom Trgovišću
Nogometaši Radoboja osvojili je prvo mjesto na tradicionalnom turniru u Velikom Trgovišću koji je okupio 12 klubova iz K
Nogometaši Radoboja osvojili je prvo mjesto na tradicionalnom turniru u Velikom Trgovišću koji je okupio 12 klubova iz Krapinsko-zagorske i Zagrebačke županije.
U finalu Radoboj je poslije 0:0 u regularnom tijeku, u dodatnom izvođenju udaraca sa 11 metara pobijedio sa 3:1 domaći Zagorec. Za treće mjesto začretsko Jedinstvo bilo je bolje sa 3:1 protiv krapinskog Zagorca.
Sa dva pogotka prvi strijelac je Jakov Božić iz Zagorca (V. Trgovišće), najbolji vratar je Hrvoje Ranogajec (Radoboj), dok je najboljim igračem turnira proglašen Mario Glogoški iz domaćeg Zagorca.
Prethodni članak
Od idućeg tjedna nove cijene goriva: Evo koliko bi mogle iznositi
Vrući vikend završit će jakim nevremenom, bit će i tuče
U zabočkoj bolnici proteklog tjedna rođeno 20 beba, donosimo popis mama koje su ih donijele na svijet
UŽAS: na stranog radnika pao bager i usmrtio ga
Tužna vijest potresla hrvatski nogomet, preminuo 19-godišnjak: U klubu su slomljeni
Nova pravila: Ako želite izbjeći veće račune, morate ugraditi ovo - evo detalja
Nebo nagrađuje dobrotu: Tri znaka od 5. lipnja ulaze u život pun sreće i obilja
Dnevni horoskop za subotu: Evo koga čeka sudbonosni preokret, a tko mora usporiti
Ove nedjelje jubilarno 10. hodočašće obrtnika Majci Božjoj Gorskoj u Loboru
Promjena za još bolju uslugu: Zagorski metalac pripaja se Petrolu
“Zdravo” i “prirodno” pod povećalom: što zapravo kupujemo? sajam zdravo! Rijeka, od 12. do 14. lipnja
Zaštita i jačanje biljaka u ukrasnom vrtu i povrtnjaku s Bio Plantellom
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
