Radimir Čačić na proslavi Martinja u Zagorju
Radimir Čačić (HNS) i Siniša Hajdaš Dončić (SDP), zajedno s Anđelkom Topolovcem (HNS), Željkom Kolarom (SDP), Dunjom Špoljar (SDP) i Josipom Kovačićem (HSU), pridružit će se građanima u proslavi Martinja, i to u Zagorskim Selima u mjestu Bojačno, ove nedjelje u 12 sati.
Druženje s građanima čelnici Kukuriku koalicije III Izborne jedince iskoristit će za razgovor o svakodnevnim problema na koje nailaze, posebno što se tiče prometne problematike koja je gorući problem u ovom dijelu Krapinsko-zagorske županije, nakon što su Hrvatske željeznice ukinule prometovanje prema Klanjcu, Kumrovcu, Zagorskim Selima i Kraljevcu na Sutli.
Kao i dosad prijedlozi građana biti će ugrađeni u razvojnu sliku Hrvatske, čiji je jamac provođenje PLANA 21 Kukuriku koalicije.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vozači, obratite pažnju: S ove udaljenosti kamera za nadzor brzine ne može snimiti vozilo
'Popili smo svaki po pet pet pivi, ali problem je jer cijeli dan nismo jeli'
Eksplozija u obiteljskoj kući: vatrogasci i policija na terenu, slijedi očevid
Dramatične scene: Autom sletio s ceste pa završio na boku u dvorištu kuće, intervenirali vatrogasci
Tužna vijest: Preminuo legendarni hrvatski nogometaš – ostao je zapamćen po srčanosti na terenu
Zagorec KR pobjedom potvrdio drugo mjesto, poraz Gaja
Oroslavje vodilo s dva pogotka prednosti, pa u samoj završnici spašavalo bod
Molitve su konačno uslišane: dva znaka kojima zvijezde brišu suze i otvaraju put prema velikoj sreći
[FOTOGALERIJA] UŽIVO S VODOSPREME: Pogledajte atmosferu s Vanninog koncerta
[FOTO] Poznat pobjednik 58. festivala 'Igrajte nam mužikaši': Slavio Zagorski jal s pjesmom 'Pajdaši'
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
Ne postoji građevina za stanovanje kojoj nije potrebna ventilacija
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno provelo energetsku obnovu zgrade Mače 32A
Oporavljena roda vraćena u prirodu na području Zagorskih Sela
