Pucao iz automatske puške pa uhićen
Ivan S. (21) iz Marije Bistrice uhićen je u noći na nedjelju zbog nedozvoljenog posjedovanja automatske puške. Njega su
Ivan S. (21) iz Marije Bistrice uhićen je u noći na nedjelju zbog nedozvoljenog posjedovanja automatske puške. Njega su sugrađani prijavili da je u subotu kasno navečer pucao iz vatrenog oružja. Policija ga je nekoliko minuta prije ponoći zaustavila u automobilu u kojemu su pronašli automatsku pušku mrke „CZ-M70“, call.7,62 te dva komada streljiva.
Mladić je uhićen i doveden na kriminalističku obradu, a temeljem naloga suda u nedjelju je obavljenja pretraga njegova doma pri čemu je Ivan dobrovoljno predao 96 komada streljiva i 4 prazna spremnika za automatsku pušku.
Protiv Ivana bit će podignut optužni prijedlog prekršajnome sudu, a čeka ga i kaznena prijava za nedozvoljeno posjedovanje oružja i eksplozivnih tvari za što je predviđena novčana ili kazna zatvora do 3 godine.
Zoran Gregurek
Prethodni članak
Sljedeći članak
KAOS U ZAGORJU: Istukao policajce pa pobjegao autom. Dok je bježao, izazvao sudar i oštetio više vozila
U Zagorju hitno traže 219 djelatnika raznih struka i stručne spreme
[FOTO] Premijer Plenković stigao na sud u Zlatar na suđenje
U Zagorju rođeno 18 beba. Evo tko su i odakle njihove mame
Kad kuhate rižu dodajte u vodu 1 sastojak: Bit će savršeno kuhana i rastresita, a neće se lijepiti za dno lonca
U tijeku velika akcija policije u Zagorju! Poznati su detalji
Provjerite ladice: Možda doma imate ‘malo bogatstvo’ kojeg niste svjesni
Novi detalji strave: Sjekirom ubila muškarca dok je spavao! Susjedi: 'Nismo znali da su u vezi'
FOTOGALERIJA: Samo ove godine zbrinuli više od stotinu hodočasnika u Mariji Bistrici
U Zaboku otvorena nova luksuzna mesnica s vrhunskim domaćim proizvodima i svježim mesom
Prvi korisnik u Westgate Business Parku na 20.000 m² zemljišta
Westgate City slavi 16. rođendan i daruje te super popustima!
Dišeći vert – spoj prirode i čovjeka
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
