Protiv bolničarke KB-a Dubrava koja se tereti da je pokrala pacijenta podignuta optužnica
Općinsko državno odvjetništvo u Zagrebu podignulo je optužnicu protiv Marije K. (51) koja se tereti da je kao bolničarka KB-a Dubrava sredinom siječnja od pacijenta ukrala novčanik i karticu s kojom je na bankomatu podignula 10.314 kuna, piše Index.hr.
Mariju K. se tereti za pet kaznenih djela računalne prevare od kojih su dva ostala u pokušaju jer su joj transakcije s karticama odbijene. Mediji su pisali kako je Marija K. pomoću ukradene kartice, između ostalog, kupila par čizama u Sesvetama te da je krađu uočio Zoran M., sin u međuvremenu preminulog pacijenta Ljubomira M., koji je slučaj prijavio policiji.
Tužiteljstvo je predložilo u optužnici da se protiv okrivljenice produlji istražni zatvor koji joj je ranije određen zbog opasnosti od ponavljanja kaznenog djela.
Prethodni članak
Sljedeći članak
STRAŠNO: Pokušao silovati štićenicu doma za odrasle u Zagorju
Helikopter i hitna u Zagorju
TUŽNA VIJEST: Preminuo legendarni nogometni trener
Grad Oroslavje raspisao natječaj za posao: Ovo su uvjeti
Šesto dijete obitelji Degač
Opljačkan poznati trgovački centar u Zagorju
HOROR: Policija na imanju pronašla 38-godišnjeg roba
Kaos na parkingu Konzuma, reagirala i policija: 'Masirao sam prepone...'
Nakon sukoba u zabočkom kafiću sud presudio da diranje žene po stražnjici nije prekršaj
Grad Krapina potpisao značajan ugovor s Gradskim društvom Crvenog križa
Kraj starim metodama prozračivanja: 2026. donosi toplu i učinkovitu zaštitu od vlage i plijesni
Kako stoje naše rijetke vrste? Predstavljeni rezultati monitoringa za 2025. godinu
VODIČ KROZ VALENTINOVO: Ljubav se slavi u Zagorju – uz vrhunsku gastronomiju
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
