Prometna u Zagorju: Motociklist teško ozlijeđen, prevezen u OB Zabok
Sudar motocikla i automobila
Kako je objavila PU krapinsko – zagorska, jučer, 3. travnja 2025. godine, oko 18,00 sati u Klokovcu na DC 507 dogodila se prometna nesreća u kojoj je jedna osoba zadobila teške tjelesne ozljede.
Prometna nesreća se dogodila jer 33-godišnji hrvatski državljanin, upravljajući motociklom nije prilagodio brzinu kretanja te kada je vozačica osobnog vozila 34-godišnja hrvatska državljanka usporila u namjeri skretanja došlo je do udara motocikla u bočnu stranu automobila, motociklist je potom sletio vozilom van kolnika i pao.
Vozilom hitne medicinske pomoći vozač motocikla je prevezen u Opću bolnicu Zabok gdje su mu utvrđene teške tjelesne ozlijede.
Daljnjim nadzorom, vozačici osobnog vozila utvrđena je koncentracija alkohola od 1,28 promila, te protiv nje nakon rezultata analize izuzetih uzoraka slijedi podnošenje adekvatnog pismena radi počinjenja prekršaja po čl. 199., iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.
Protiv vozača motocikla koji je skrivio prometnu nesreću slijedi podnošenje obaveznog prekršajnog naloga zbog počinjenog prekršaja iz čl. 51., uz primjenu čl. 293., Zakona o sigurnosti prometa na cestama.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kako da tijesto danima ostane meko i svježe: U brašno dodajte dva zaboravljena sastojka
Doznajemo detalje požara u zabočkom CIAK-u: Radnici nam ispričali kako je sve krenulo
Tvoj datum rođenja otkriva što te čeka u 2026: Nekima stiže velika sreća, a jedan broj mora biti oprezan
STRAVA U ZAGORJU: Muškarac na krevetu smrtno stradao u požaru kuće
[FOTO I VIDEO] Stravičan požar u CIAKU: 'Gore opasne kemikalije, čuju se eksplozije'
KAOS: Mladić (25) autom pokušao pregaziti muškarca. Danima je uznemiravao djevojku
Gradonačelnik Šimunić poručio: 'Zrak je čist i svi su večeras ponovno dobrodošli u Oroslavje!'
DRAMA: Lancima zavezao aute za drvo i napao radnike. Tvrdi da je zemlja njegova
Održana sjednica Skupštine Školskog sportskog saveza Varaždinske županije
Premijera božićne predstave ''Čarobna noć'' u Mariji Bistrici
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
