PRODULJENI VIKEND: Kakvo nas vrijeme u Zagorju čeka do ponedjeljka?
Prognozu vam i jutros donosi naš prognostičar Kristijan Božarov
Blagdan je Svih svetih, za većinu građana neradni dan, a budući da je petak, mnogi su odlučili ovaj produljeni vikend iskoristiti za odmor i razne aktivnosti.
Ukoliko planirate aktivnosti na otvorenom, prema prognozi našeg prognostičara Kristijana Božarova, dalo bi se zaključiti da je najbolje da ih planirate za poslijepodnevne sate.
"Danas će biti magle i niskih oblaka koji se mogu zadržati veći dio dana, a ponegdje može biti i slabe rosulje. Poslijepodne su moguća sunčana razdoblja, vjerojatnije u gorju. Vjetar slab južnih smjerova. Najviša dnevna temperatura između 15 i 18°C, uz dugotrajnu maglu od 10 do 14°C.
Sutra će ujutro mjestimično biti magle i niskih oblaka, a sredinom i u drugom dijelu dana djelomično ili pretežno sunčano. Vjetar slab, poslijepodne i umjeren sjeveroistočni. Jutarnja temperatura od 5 do 9°C, najviša dnevna od 15 do 17°C.
U nedjelju će biti djelomično sunčano, ujutro uz povremeno više oblaka i uglavnom suho. Vjetar slab sjeveroistočni. Jutarnja temperatura od 3 do 8°C, najviša dnevna od 12 do 14°C.", najavio je Božarov.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Stiže još jači snijeg: DHMZ podigao stupanj upozorenja za Zagorje, Zagreb, Međimurje, Podravinu...
Novi detalji tragedije: Vozač preminuo na licu mjesta, dijete iz drugog auta teško ozlijeđeno
Nesreća: Sudarila su se dva auta, jedan je sletio u kanal, očevid je u tijeku
Povlači se čak 9 proizvoda tvrtke Nestlé: 'Ne dajte ih djeci, vratite ih u dućane, vraćamo novac'
Meteorolog otkrio do kad će padati snijeg: 'Nakon toga stiže novo upozorenje'
Ova 2 znaka danas dobivaju sretnu vijest koju odavno čekaju
Astrolozi najavili: 2026. mijenja ritam! 3 znaka čeka bogatstvo, a 1 ozdravljenje
'Tri kralja' u Zagorju organizirala Kuburaško sprepucavanje i krvavicijadu
Pouzdan rent-a-car u Oroslavju – jednostavno, povoljno i bez stresa
JESTE LI ZNALI? Zimski tragovi u prirodi otkrivaju skriveni život životinja
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
Pridružite se Zimskom prebrojavanju ptica vodarica (IWC)
Što se događa s leptirima zimi?
