Probudili se krapinski ugostitelji
Proteklog se tjedna na sastanku s gradonačelnikom Krapine Josipom Horvatom u vijećnici okupilo 12 ugostitelja s područja
Proteklog se tjedna na sastanku s gradonačelnikom Krapine Josipom Horvatom u vijećnici okupilo 12 ugostitelja s područja grada s ciljem njihovog aktivnog uključivanja u turističku gastro ponudu.
Uključili bi se i u rad na izdavanju informativnih letaka koji bi uz kartu Krapine i bliže okolice sadržavali i popis ugostiteljskih objekata. Turistička zajednica će uskoro aktivirati i vlastite web stranice koje bi, između ostalog, sadržavale ne samo nazive i kontakte navedenih objekata nego i njihove prigodne menije i druge obavijesti korisne turistima.
Radi se i na pilot projektu ulaznica koje bi bile ne samo za Muzej krapinskog neandertalca nego bi s njima bilo moguće posjetiti i Galeriju grada Krapine, Muzej Ljudevita Gaja te ostvariti prigodan popust kod ugostitelja.
Ugostitelji su istaknuli kako je potrebno na bližim prometnicama, a i na ulazu u zemlju plakatima istaknuti gdje je Muzej krapinskog neandertalca te je dogovorena još intenzivnija suradnja s Turističkom zajednicom i izrada letaka s gastro ponudom u što kraćem roku.
Beloševi
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vrući vikend završit će jakim nevremenom, bit će i tuče
U zabočkoj bolnici proteklog tjedna rođeno 20 beba, donosimo popis mama koje su ih donijele na svijet
Od idućeg tjedna nove cijene goriva: Evo koliko bi mogle iznositi
UŽAS: na stranog radnika pao bager i usmrtio ga
Tužna vijest potresla hrvatski nogomet, preminuo 19-godišnjak: U klubu su slomljeni
Dnevni horoskop za subotu: Evo koga čeka sudbonosni preokret, a tko mora usporiti
Ove nedjelje jubilarno 10. hodočašće obrtnika Majci Božjoj Gorskoj u Loboru
Poslana snažna poruka: ''Ja sam više od MS-a''
Tražite posao u Zagorju? Brojni poslodavci trebaju radnike
U Đurmancu obilježen Dan državnosti: Odana počast Željku Paviću - Kalcu i svim hrvatskim braniteljima
Promjena za još bolju uslugu: Zagorski metalac pripaja se Petrolu
“Zdravo” i “prirodno” pod povećalom: što zapravo kupujemo? sajam zdravo! Rijeka, od 12. do 14. lipnja
Zaštita i jačanje biljaka u ukrasnom vrtu i povrtnjaku s Bio Plantellom
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
