Prijem kod gradonačelnika uoči utakmice Varaždina i Santa Klare
Gradonačelnik Grada Varaždina dr. sc. Neven Bosilj u četvrtak je uoči utakmice 2. pretkola kvalifikacija za UEFA Konferencijsku ligu koja se večeras igra između Nogometnog kluba Varaždin i portugalskog kluba Santa Clara, održao prijem u Gradskoj vijećnici za izvanrednu i opunomoćenu veleposlanicu Portugalske Republike u Republici Hrvatskoj Nj. E. gđu. Mariu Manuel Quintela Batista u delegaciji CD-a Santa Clare.
Uz gradonačelnika, prijem su nazočili predsjednik Uprave NK Varaždin Dražen Vitez i član Nadzornog odbora Tomislav Vrbnjak, a delegaciju CD Santa Clare predvodili su predsjednik Uprave kluba Klauss Camara i predsjednik kluba Ricardo Pacheco.
Gradonačelnik je gostima izrazio toplu dobrodošlicu u Varaždin, istaknuvši da mu je čast i zadovoljstvo ugostiti veleposlanicu i goste iz Portugala: „Ovakvi sportski susreti najbolji su način za gradnju prijateljstva i razvijanje međunarodne suradnje, a vjerujem da ćemo svi uživati u večerašnjoj utakmici.“ Ovom prilikom gradonačelnik ih je proveo Gradskom vijećnicom, upoznao s poviješću Varaždina, ali i vizijom razvoja našeg grada.
Veleposlanica je zahvalila na srdačnom prijemu i prijateljskoj atmosferi u Varaždinu, koji grad smatra izuzetno lijepim i ugodnim. Istaknula je kako Hrvatska i Portugal imaju puno dodirnih točaka i kako joj je drago da se povezuju kroz zajedničke projekte.
Predstavnici CD Santa Clare izrazili su zadovoljstvo boravkom u Varaždinu i dočeku domaćina, očekuju odličnu utakmicu te se nastavljaju dobre suradnje između naših klubova i zajednica.
Zajedničkim sastankom gradonačelnika Nevena Bosilja i veleposlanice Nj. E. gdje. Marie Manuel Quintela Batista s predstavnicima klubova Grada Varaždina daje podršku ovom sportskom događaju i dodatno učvršćuje prijateljstvo i međunarodnu suradnju koju njeguje s Portugalskom Republikom.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Burna noć u Zagorju: Na parkingu ostavila gaćice, odjeću i ružu
[NJIHOV JE DAN] Jako zanimljivo značenje imena današnje slavljenice
Danas počinje polufinale Supertalenta! Evo što će pjevati Zagorec Mario
[FOTO] Ove su ekipe napravile najbolje čvarke, Šimunić: ' Nek Čvrčkijada za dve leti bude do Stubičkih!'
[FOTO UŽIVO] Spektakl u Oroslavju: Čvrčkijada krenula, 50 ekipa u borbi za titulu!
Odigrano 2. kolo mini nogometne lige „Terme Jezerčica Gupčev kraj“
TJEDNA PROGNOZA: Evo kakve nas vremenske promjene u Zagorju očekuju do kraja tjedna
Užas kod poligona autoškole: 'Više nam je dosta! Netko tu nije napravio svoj posao'
TEŠKA NESREĆA: Tri osobe ozlijeđene, djevojka (15) životno ugrožena
Potpuni kaos: Goli muškarac satima urlao na balkonu, policiju zvali šest puta - ‘Uuu... aaaaa‘
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
Kako nastaju poučne staze? – Iza kulisa!
Blagdansko veselje počinje: Sveti Nikola stiže u Westgate
Hranjenje ptica zimi
Black Friday u Vacomu: visoki popusti i red na blagajni!
