PREVENTIVNA AKCIJA: "Živim život bez nasilja"
U razdoblju od 8. do 24. studenog 2010. godine, na području Policijske uprave krapinsko-zagorske provoditi će se preven
U razdoblju od 8. do 24. studenog 2010. godine, na području Policijske uprave krapinsko-zagorske provoditi će se preventivna akcija „ŽIVIM ŽIVOT BEZ NASILJA“.
Istovrsna preventivna akcija provodi se na području svih Policijskih uprava u Republici Hrvatskoj na inicijativu Ravnateljstva policije MUP-a RH u suradnji sa Ministarstvom obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti, Ministarstvom znanosti, obrazovanja i športa, Ministarstvom zdravstva i socijalne skrbi, Ministarstvom pravosuđa, nevladinim udrugama i medijima, a uz potporu UNDP Country Team Hrvatska.
Cilj preventivne akcije je podizanje svijesti građana na prijavljivanje nasilja u obitelji i izgradnja kulture nenasilja među mladima.
U sklopu preventivne akcije, do 23. 11. 2010. godine, policijski službenici PU krapinsko-zagorske u suradnji sa djelatnicama Obiteljskog centra Krapinsko-zagorske županije održati će se niz radionica učenicima osnovnih i srednjih škola na području Krapinsko-zagorske županije gdje će se učenicima predavati i prikazivati promotivni spotovi na tu temu.
U istom vremenskom periodu među učenicima VI. i VII. razreda osnovnih škola provesti će se likovna radionica za izradu likovnih radova na temu „Živim život bez nasilja“, a najbolja tri rada biti će nagrađena vrijednim nagradama.
Završno događanje preventivne akcije „ŽIVIM ŽIVOT BEZ NASILJA“ održat će se 24. studenog 2010. godine (srijeda) u 17 sati u sportskoj dvorani Srednje škole u Krapini kada će biti upriličena velika završna manifestacija s prigodnim programom edukativnog, zabavnog i sportskog sadržaja.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kakva sreća. Evo kamo odlazi ogromni Eurojackpot
PROGLAŠENI POBJEDNICI: Najbolje zagorske štrukle ispekla je ekipa OPG – a Micak – Klet Zagorski dvori
Vozači, obratite pažnju: S ove udaljenosti kamera za nadzor brzine ne može snimiti vozilo
Na kućne adrese stižu plave kuverte: Provjerite što bi trebali učiniti ako dobijete poštu
'Popili smo svaki po pet pet pivi, ali problem je jer cijeli dan nismo jeli'
Molitve su konačno uslišane: dva znaka kojima zvijezde brišu suze i otvaraju put prema velikoj sreći
[FOTOGALERIJA] UŽIVO S VODOSPREME: Pogledajte atmosferu s Vanninog koncerta
[FOTO] Poznat pobjednik 58. festivala 'Igrajte nam mužikaši': Slavio Zagorski jal s pjesmom 'Pajdaši'
Šok na koncertu: Muškarac uletio na pozornicu,u prvom redu bili Plenković i ministri: ‘Došlo je do propusta‘
Pobjeda Mladosti iz Zaboka, Klanjec i Jedinstvo na rubu ispadanja
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
Ne postoji građevina za stanovanje kojoj nije potrebna ventilacija
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno provelo energetsku obnovu zgrade Mače 32A
Oporavljena roda vraćena u prirodu na području Zagorskih Sela
