Preminuo pješak na kojeg je u četvrtak naletio pijani vozač
Stradao je lokalni političar Roman Strelec (49)
Od posljedica nesreće koja se dogodila u četvrtak navečer, preminuo je 49-godišnji pješak na kojeg je naletio 42-godišnji vozač u Petrijancu kod Varaždina. Vozač je imao 1,74 promila alkohola, a stradali pješak je hitno prevezen u varaždinsku bolnicu u kojoj je i podlegao teškim ozljedama. Doznajemo da je preminuli Roman Strelec iz Petrijanca, tamošnji ugledni političar, bivši županijski vijećnik i kandidat za načelnika općine iz redova Čačićeve stranke - Reformista.
"S velikom tugom obavještavamo Vas da nas je tragično i iznenada napustio veliki čovjek, kolega i prijatelj Roman Strelec. Dragi Romane, hvala ti od srca za svaku tvoju riječ, svaki tvoj osmijeh i tvoj entuzijazam koji si nam svakodnevno prenosio… hvala ti za sve što si učinio za naš Petrijanec i za svakog od nas… neka ti je vječna hvala i slava! Počivaj u miru! “Ono što činimo za života, odjekuje u vječnosti” – napisali su Reformisti.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Funkcija na klimi koju mnogi ne koriste: može smanjiti potrošnju, a prostor ostaviti rashlađenim
Velika kiša novca u rujnu: 4 znaka neće znati gdje da stave sav taj novac – sudbina se mijenja preko noći
Potpisan ugovor: Još jedno važno ulaganje u sportsku infrastrukturu u Zlataru
Teška prometna nesreća: Pijani vozač teško ozlijedio pješaka na pješačkom prijelazu
[FOTO] Navrh Brega treću godinu zaredom oduševio publiku u Radoboju
Milanović prelomio: Podnio zahtjev za izvanrednu sjednicu Sabora zbog Gospića
GLASAJTE ZA ZABOK! Projekt „Izvan fokusa“ želi progovoriti o ADHD-u i mentalnom zdravlju mladih
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
