PREMA ODABIRU PACIJENATA: Među najboljima ortopedima u Hrvatskoj i Miroslav Hašpl iz Akromiona
Prof. dr. sc. Miroslav Hašpl omiljen je među pacijentima
Četvrtu godinu zaredom portal Najdoktor objavljuje popis najboljih liječnika i liječnica u Republici Hrvatskoj prema iskustvima pacijenata. Među najboljim ortopedima je prof. dr.sc. Miroslav Hašpl, specijalist ortoped s velikim iskustvom u dijagnostici i liječenju bolesti i ozljeda koštano zglobnog sustava, ujedno predsjednik Upravnog vijeća bolnice Akromion, specijalne bolnice za ortopediju i traumatologiju.
Član je Hrvatske akademije medicinskih znanosti i službeni ortoped Hrvatske skijaške reprezentacije. Uže područje njegova djelovanja je kirurgija koljena, artroskopska kirurgija i sportska medicina, rekonstruktivna kirurgija donjih ekstremiteta, ugradnja umjetnih zglobova kuka i koljena.
Prof. dr. sc. Miroslav Hašpl kao subspecijalista dječje ortopedije bavi se dijagnostikom i liječenjem specifičnih bolesti te ozljeda koštano-zglobnog sustava u djece i adolescenata. Omiljen među pacijentima, prof. dr. sc. Hašpl dobitnik je i brojnih prestižnih međunarodnih priznanja i nagrada struke, a njegovi stručni radovi objavljivani su u relevantnim međunarodnim medicinskim publikacijama. Uz brojne nagrade i priznanja, ipak ga najviše veseli rad s pacijentima, a njegova stručnost, ljubaznost i iskrena briga za svakog pacijenta čini njihov oporavak bezbolnijim iskustvom.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[PROGNOZA VREMENA] Opet pljuskovi i grmljavina, pa preokret
Prometna nesreća u Zagorju: Ozlijeđena žena prevezena u OB Zabok, očevid u tijeku
Poznati kuhar otkrio trik za pirjanje luka: Gotov je za tren, sočniji i bez neugodnog mirisa u stanu
Nova dva požara u Zagorju: Gorjeli gospodarski objekt i drvena šupa, oglasila se policija
Policija pretresla kuću 31-godišnjaka u Zagorju: Poznati prvi detalji
Stravična nesreća: Mladić autom sletio s ceste, bori se za život
Dio vozača u Hrvatskoj uskoro očekuju promjene: Stiže novi pravilnik, evo svih detalja
Nova pravila na snazi: Vozačka dozvola seli na mobitel – evo što će biti s karticom koju danas nosite u novčaniku
Od 5. kolovoza novac pada s neba: Dva znaka konačno pune novčanike i sreća ih ne zaobilazi
Stiže novi toplinski val: Alarm za cijelu Hrvatsku, temperature će prelaziti 35 °C
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
