Predstavljeni novouređeni i modernizirani studio i režija Radija Stubica
Prema riječima direktora Radija Stubica Mladena Kukasa, Radio je u posljednje dvije godine investirao oko 300.000 kuna u opremu i uređenje prostora, i to prvenstveno iz vlastitih sredstava
Danas je Radio Stubica u svojim prostorima ugostila političare, gradonačelnike i načelnike, gospodarstvenike te kolege novinare, a razlog je bilo svečano otvorenje odnosno predstavljanje novouređenih prostorija radija, prvenstveno proširenog i moderniziranog studija i režije. Prema riječima direktora Radija Stubica Mladena Kukasa, Radio je u posljednje dvije godine investirao oko 300.000 kuna u opremu i uređenje prostora, i to prvenstveno iz vlastitih sredstava.
- Krajem 2015. godine i početkom 2016. godine uredili smo pomoćnu režiju, kupili novi miks pult, novi procesor, dok smo ove godine imali vrhunac investicijskih ulaganja jer smo uspjeli izvanredni prihod od lokalnih izbora, 200.000 kuna uložiti u antenski stup, antene i sam prostor od zamjene stolarije do proširenja i uređenja studija i režije, tako da možemo proizvoditi kvalitetan i dobar program – istaknuo je direktor Kukas, zahvalivši se svim partnerima, prvenstveno slušateljima Radija Stubica te kolegicama i kolegama koji rade dobar posao, o čemu svjedoči, i dobra slušanost radija.
Nikola Gospočić, gradonačelnik Grada Donja Stubica, koja je i većinski vlasnik radija, čestitao je na ulaganju i modernizaciji radija te rekao da je Grad u proračunu za 2018. predvidio sredstva koja su bila i dosada. Istaknuo je kako je Radio Stubica jedan od najslušanijih radija na području Krapinsko – zagorske županije. – Kada dođete u svijet, prva stvar po kojima je Stubica prepoznata su Jezerčica i Radio Stubica. Isto tako ne postoji ni jedan dio Krapinsko – zagorske županije u koji dođete da ne znaju za oglase na Radiju Stubica ili emisije Darka Kolara vikendom - napomenuo je gradonačelnik Gospočić, zahvalivši se djelatnicima na korektnoj suradnji te svima koji podržavaju rad Radija.
Informiranje je izuzetno bitno i ulaganje u informiranje i brendiranje je ulaganje, a ne trošak. Mi bez Radija Stubica i bez ostalih kolega iz medija ne bi mogli Zagorje brendirati kao destinaciju – rekao je krapinsko – zagorski župan Željko Kolar, istaknuvši kako je radio daleko najčišći medij jer je najmanje teških riječi u kampanji izgovoreno upravo reko radija, poslavši poruku medijima da bi trebali pisati i o pozitivnim vijestima i rezultatima kojih u našem Zagorju ima napretek.
Meni je drago da sam danas tu, jer mi koji smo tu iz našeg frtalja svijeta gdje se svrstava i Marija Bistrica ponosni smo na ovu investiciju i volimo našu Radio Stubicu. Radio Stubica je naš radio, ali i jedan od najprvih radija – istaknula je predsjednica Županijske skupštine Vlasta Hubicki, pozvavši gradonačelnike i načelnike da izdvoje sredstva u proračunu za informiranje, jer Radio Stubica nikada ne drži fige u džepu i nisu nikad navijači ni na čiju stranu, što je plato objektivnog novinarstva. Zagorski župan i kolege gradonačelnici tom su prigodom u novom studiju odradili i javljanja uživo.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[PROGNOZA VREMENA] Opet pljuskovi i grmljavina, pa preokret
Prometna nesreća u Zagorju: Ozlijeđena žena prevezena u OB Zabok, očevid u tijeku
Poznati kuhar otkrio trik za pirjanje luka: Gotov je za tren, sočniji i bez neugodnog mirisa u stanu
Nova dva požara u Zagorju: Gorjeli gospodarski objekt i drvena šupa, oglasila se policija
Policija pretresla kuću 31-godišnjaka u Zagorju: Poznati prvi detalji
Stravična nesreća: Mladić autom sletio s ceste, bori se za život
Dio vozača u Hrvatskoj uskoro očekuju promjene: Stiže novi pravilnik, evo svih detalja
Nova pravila na snazi: Vozačka dozvola seli na mobitel – evo što će biti s karticom koju danas nosite u novčaniku
Od 5. kolovoza novac pada s neba: Dva znaka konačno pune novčanike i sreća ih ne zaobilazi
Stiže novi toplinski val: Alarm za cijelu Hrvatsku, temperature će prelaziti 35 °C
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
