Predstavljem program 16. Špancirfesta
U Varaždinu je, na konferenciji za novinare, predstavljen program 16. Špancirfesta - festivala dobrih emocija...
U Varaždinu je, na konferenciji za novinare, predstavljen program 16. Špancirfesta - festivala dobrih emocija.
"Na Špancirfestu nas očekuje 10 dana kvalitetnih programa, dobre zabave i dobrih emocija. Festival će poprimiti drugačiji izgled, podići ćemo kvalitetu izlagačkog prostora te istaknuti estetiku varaždinskih ulica. Cilj nam je povećanje turističkog prometa u Varaždinu pa će se po prvi put ove godine prodavati paket aranžmani u Hrvatskoj, ali i u inozemstvu", istaknula je Branka Tropp, direktorica ureda Turističke zajednice grada Varaždina prilikom predstavljanja cjelokupnog programa ovogodišnjeg Špancirfesta u varaždinskom restoranu Zlatna Guska.
"Špancirfest predstavlja Varaždin i Varaždince spojem kreative, kulture, glazbe, gastronomije, enologije te dobrim emocijama. Njegov kulturni, ali i gospodarski utjecaj na grad i regiju je velik. Procjena je da se uloženo u Špancirfest tijekom tih 10 dana vrati barem osam do devet puta, kroz promet kod ugostitelja, trgovaca, a konačnici se puni i proračun grada. Važno je spomenuti i reklamu koju Špancirfest odradi za grad, kao jedan od najvažnijih brandova Varaždina. Ove godine je u prvih šest mjeseci porastao broj dolazaka turista u Varaždin za 15 posto, a broj noćenja je veći za 14 posto u odnosu na isti period prošle godine", rekao je gradonačelnik Varaždina i predsjednik Turističke zajednice grada Varaždina Goran Habuš.
Na konferenciji su se novinarima obratili i predstavnici sponzora Špancirfesta, Petra Košćak Hopwood ispred Vindije, Petra Švarc u ime sponzora piva Pan te Igor Čutuk iz Coca Cole koji su izrazili oduševljenje programom i zadovoljstvo što i ove godine mogu podržati najveći hrvatski festival.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Samo ovako se radi zaprška za sarmu: Kuharica otkriva caku za pravu, domaću gustoću
Svi griješe kad prže svinjske kotlete: uz ovu caku topit će se u ustima
Jedan od najpoznatijih Zagoraca u Europi danas slavi 70. rođendan
Vraća se snijeg u Zagorje: Evo kad ga možemo očekivati
U Zagorju rođeno 19 beba, od toga čak 14 dječaka. Evo tko su i odakle njihove mame
ZAGORSKA NOĆ: Kolar: ‘Hvala svima koji volite, radite i živite za Zagorje’
[UŽIVO IZ GORNJE STUBICE] Naoružani kmetovi pri Gupčevoj lipi spremaju veliku Seljačku bunu
Muškarac (55) vraćao se iz berbe pa autom pregazio čovjeka koji je ležao na cesti
Općina Radoboj sufinancira udruge s područja socijalne skrbi, kulture, poljoprivrede i sporta
PROMETNA NESREĆA: Pijan i bez vozačke izazvao sudar
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
