Policija u Zagorju uhitila pijanog vozača. Već mu je izrečena ogromna kazna
U subotu, 18. siječnja 2025. godine, oko 18,00 sati, tijekom nadzora prometa, policijski službenici su u Donjoj Stubici zaustavili osobni automobil kojim je upravljao 53-godišnji hrvatski državljanin, objavila je zagorska policija.
Nadzorom vozila i vozača utvrđeno je kako je 53-godišnjak upravljao vozilom s 2,17 promila alkohola u organizmu, a za vrijeme vožnje nije koristio sigurnosni pojas, niti su na vozilu bila upaljena svjetla, te je vozač uhićen.
U nedjelju, 19. siječnja 2025. godine, 53-godišnjak je doveden na sud, gdje je zbog počinjenih prekršaja iz članka 199., članka 163. i članka 101. Zakona o sigurnosti prometa na cestama kažnjen novčanom kaznom u iznosu od 1 510 eura te mu je izrečena zaštitna mjera zabrane upravljanja vozilima „B“ kategorije u trajanju od tri mjeseca.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Hrvatska uvela drastične mjere zbog goriva: ograničila kilometre vožnje po danu
Zagorski obrtnik dobio vrijedno priznanje Hrvatske obrtničke komore
IZBIO POŽAR: Gori tvornica - 'Više vatrogasnih vozila je dojurilo, izgleda baš gadno!'
Predsjednik Zoran Milanović stiže u Zagorje!
Užas u Zagorju: Ustrijelio susjedu mačku pa ga zvao na rakiju
[FOTOGALERIJA] Iz mirnog Zagorja na najteža ratišta - Baruni obilježili 35 godina: 'Vi ste istinski heroji'
''Čovječe, ne ljubi se'' u Mariji Bistrici
I sutra u Zagorju radovi HEP-a. Evo gdje od jutra neće biti struje
Doživite veliki kuburaški događaj u Dvoru Veliki Tabor
Dojava o pucnjavi: Policija pronašla mrtvu ženu, muškarac ozlijeđen
Fran iz Zagreba: Svjež zrak u domu bez propuha i vlage
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
Proljetna noćna mora: Vlaga i plijesan na svakom koraku!
PONOVO VAS DARUJEMO: Osvojite uskrsni pinklec za sebe ili nekog koga želite razveseliti!
