Policija otkrila detalje nesreće u kojoj je sudjelovao šef Ureda potpredsjednice Šimprage
Za njim su krenuli svjedoci...
Glasnogovornica Policijske uprave ličko-senjske Maja Brozičević za N1 je govorila o detaljima nesreće u kojoj je sudjelovao predstojnik ureda potpredsjednice Vlade Anje Šimprage Dalibor Šemper, a u kojoj je pijan autom lupio dijete i pobjegao s mjesta nesreće.
“U petak, 29. srpnja u 20 sati i 40 minuta na dionici državne ceste D50 u Gračacu dogodila se prometna nesreća s ozlijeđenom osobom. Nesreća se dogodila kada je 45-godišnjak upravljao osobnim automobilom i to pod utjecajem alkohola od 1,04 promila bez tolerancije, krećući se iz smjera Gračaca u smjeru Gospića i uslijed nedržanja sredine prometne trake skrenuo je ulijevo i udario u pješaka, odnosno dijete koje se kretalo van kolnika u suprotnom smjeru”, rekla je. Potvrdila je da je vozač napustio mjesto događaja bez da je ozlijeđeno djetetu pružio pomoć i da je to mogao učiniti bez opasnosti za sebe i druge osobe.
“Dijete je teško ozlijeđeno i nalazi se na liječenju u Kliničkom bolničkom centru Zagreb. Protiv njega je podnesena kaznena prijava zbog dva kaznena djela, izazivanja prometne nesreće u cestovnom prometu i nepružanja pomoći”, kazala je.
Brozičević je potvrdila da su za vozačem krenuli svjedoci koji su ga nakon kilometar vožnje pretekli i zaustavili.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Funkcija na klimi koju mnogi ne koriste: može smanjiti potrošnju, a prostor ostaviti rashlađenim
Velika kiša novca u rujnu: 4 znaka neće znati gdje da stave sav taj novac – sudbina se mijenja preko noći
Peto dijete u obitelji Petek
Prijem za vatrogasce: ''Građani Varaždina u najtežim trenucima mogu računati na vrhunske profesionalce''
Netko je jučer policiji predao 40 komada streljiva: Evo što poručuju iz policije
U Konjščini se ove nedjelje održava 12. biciklijada „Putevima rudara“
Mlada vozačica izazvala kaos na benzinskoj postaji. Evo koliko je 'napuhala'
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
